Eva Pokorná a Simona Pražáková jsou takové protipóly. Divák pochopitelně stojí na straně té hodné, správně Evy. Přiznejme ovšem, že postava Simony zas vnáší do seriálu Rodinná pouta rychlost, sex, intriky i krásu. Prostě se to tam s ní dostává do otáček.

 

 

Klára Jandová: “K Rubešům bych se nikdy nenastěhovala.”

 

Je Klára ve skutečnosti tak nesmělá jako seriálová Eva?

Já nejsem nesmělá jako Eva Pokorná. Určité situace, které řeší Eva, já řeším ve svém životě mnohem razantněji.

 

Chudá Eva Pokorná se dostala do bohaté rodiny. Může to mít i svá negativa?

Každá situace má svoje negativa i pozitiva. Eva se s nimi musela nějak vypořádat. Ale já jako Klára bych se určitě nenastěhovala do vily k Rubešům, kde je tolik rodin. Tím bych se spoustě nepříjemných situací vyhnula.

 

Co Eva nejvíce obdivuje na svém příteli Adamovi?

Tak Adam je pro Evu především vzor. Je to už dospělý člověk, není to chlapeček, jako byl David. Adam už rozumně přemýšlí, má svůj názor. Navíc je to velmi pohledný mladý muž, idol mnoha dívčích srdcí.

 

V čem je na něj pyšná?

Myslím, že Eva není na Adama moc pyšná. Uznává ho a ctí, ale nevím, jestli zrovna slovo pyšná je to správné slovo.

 

Jak jste se sžila s rolí Evy?

Sžila jsem se s rolí tak, že když jdu na jeviště, tak si kontroluju, jestli mám zapnutý port - tak to člověku vleze pod kůži.

 

Neštve vás, jak je Eva hodná a dokonalá?

Ta kladnost je šílená. Je velice komplikované být tak dlouho kladná postava. Nečekala jsem, že to bude až tak těžké.

 

Jak blízký k sobě máte s Tomášem Krejčířem vztah ve skutečnosti?

Tak Eva a Adam si jsou blízcí. Říká se, že protiklady se přitahují, tak asi na tom něco bude. Jako povahy si oba zřejmě vyhovují. A Klára a Tomáš? S Tomášem jsme kamarádi, rozumíme si, dojdeme si na kafe, hezky si popovídáme. Vycházíme spolu moc fajn.

 

Co byste přála Rodinným poutům do tohoto roku?

Přála bych Rodinným poutům mnohem víc diváků, než mají doteď. Aby jim sledovanost jenom rostla. Ale byla bych ráda, aby tam zůstali i Adam s Evou a aby se dali zas dohromady.

 

 

 

Alice Bendová-Veselá: “Simona by potřebovala srovnat do latě.”

 

Simona Pražáková, kterou v seriálu ztvárňujete, je vypočítavá potvora. Je vám na ní přesto něco sympatického?

No abych řekla pravdu, tak na Simoně Pražákové mi není sympatického více méně vůbec nic. Tu postavu strašně ráda ztvárňuju, protože má hodně poloh od hysterie, přes smutek, až po smích. Možná jediné, co je mi na ní sympatické, je to, že miluje Adama. Ale o tom by se dalo asi polemizovat, protože si nejsem úplně jistá, jestli to nejsou spíš Adamovy peníze.

 

Nevadí vám, že jste právě kvůli roli Simony zapsaná jako ta, co jde přes mrtvoly?

Samozřejmě to tak je. Ale v civilu vždycky dávám lidem prostor, aby si utvořili obrázek o tom, jaká opravdu jsem. Ještě jsem se nesetkala s nějakou negativní reakcí. Zatím je to v pohodě.

 

Co by se podle vás muselo stát, aby se Simonino chování změnilo k lepšímu?

Nevím. Možná by musel přijít někdo jiný, kdo by ji dal prostě do latě. Protože tahle holka opravdu potřebuje pevnou ruku, pevné slovo. To znamená chlapa, který ji bude schopen nějakým způsobem ukočírovat. Kdyby se do něj zamilovala, pak by byla schopná zkrotnout.

 

Jak si ve skutečnosti rozumíte s kolegou Tomášem Krejčířem?

No perfektně už od začátku. My jsme takoví docela srandisti. Vlastně jsme se jinde než na natáčení Rodinných pout nebo na následném večírku neměli možnost poznat. Ale je to kámoš, takže vycházíme v pohodě.

 

Co byste přála Rodinným poutům v druhém roce existence?

Rodinným poutům bych přála, aby měly hodně dalších dílů a velikou sledovanost. Ale myslím, že i kdybych to nepřála, tak to tak bude.

   
Reklama