Nedávno jsme vás, naše čtenářky, oslovili, abyste poradili naší redakční kamarádce Evě s výběrem svatební kytice. Ukázali jsme vám šaty, které budoucí nevěsta oblékne, a poprosili jsme vás o radu. Ženich s nevěstou už jsou svoji a vy se můžete podívat do naší fotogalerie, jaké květiny nakonec ozdobily jejich svatební den.

Článek, kde jsme uveřejnili prosbu o radu, najdete tady: Poraďte nevěstě s kyticí

Eva si vybírala v květinářství Belles Fleurs, kde jí radily zkušené odbornice. Dostala na výběr ze tří možných variant, které připadaly v úvahu a hodily by se k jejím svatebním šatům - ty byly bílé a zdobily je černé aplikace.

Z jakých možností dostala Eva na výběr:

  • ostře růžová, výrazná varianta
  • anglický romantický styl v jemných barvách
  • avantgardní styl

A která z nabízených variant nakonec u Evy zvítězila? Vybrala si anglický romantický styl, který se podle ní nejlépe hodil ke zvoleným šatům a také se jí nejvíce líbil. No řekněte, která nevěsta by ve svůj svatební den nechtěla být za romantickou princeznu?

Co nám nevěsta řekla k výbětu květin

„Se svatební kyticí jsem nakonec byla velmi spokojená, i když zpočátku jsme vlastně neměla ani moc představu, jak taková kytice v anglickém stylu vypadá. Bála jsem se, aby to nebylo celé přeplácané, ale kombinace růžových odstínů a bílé se nakonec ukázala jako dokonalá a ladila perfektně jak s šaty, tak i s ostatními doplňky.

Musím říct, že floristky z květinářství Belles Fleurs odvedly opravdu skvělou práci. Kromě nádherné svatební kytice sladily do anglického stylu také výzdobu obřadní síně, auta, květiny pro svatebčany i svatební vývazky. Vše bylo promyšlené do posledního detailu a myslím, že všichni svatebčané budou na tu krásnou výzdobu ještě dlouho vzpomínat. Pokud bych se někdy měla vdávat znovu, bude Belles Fleurs opět má volba číslo jedna. :)“

Nahlédněte nyní do naší fotogalerie, kde najdete jak kytku nevěsty, tak květiny pro rodiče, svědky, dekorace a také jednu drobnou, ale podstatnou maličkost - „živý“ květinový polštářek na prstýnky pro ženicha i nevěstu.

FOTOGALERIE (40 snímků). Klikněte na úvodní fotku a rozbalí se ostatní:

Jak se vám líbí květiny, které si nakonec Eva vybrala? Volila byste jinak?

V magazínu žena-in jste si mohli přečíst:

Děkujeme květinářsví Belles Fleurs za spolupráci.

Nabídku květin z květinářství Belles Fleurs najdete na těchto stránkách http://www.bellesfleurs.cz/

Více najdete na e-shopu www.bellesfleurs.cz a na stránkách Facebooku  www.facebook.com/Belles-Fleurs

bb

Reklama