5a8d60de8947dobrazek.jpgStřídáte ráda vůně v závislosti na své náladě nebo preferujete jednu vůni?
Vzhledem k tolika neustále se měnícím aspektům, které z nás dělají to, co jsme, není důvod držet se jediné vůně. Když přijde na vůně, vybírám podle příležitosti. Ráda se v tom přizpůsobuji okamžiku, který chci prožít.

Confidence, Elegance nebo Alluring – která je nejlepší?
Všechny jsou úžasné. Záleží na vaší náladě a na tom, jak se chcete cítit. Pokud se po probuzení cítíte žensky a šarmantně, doporučuji vyzkoušet parfém Elegance. Jasnost a svěžest vůně Confidence předurčuje tuto vůni pro okamžiky, kdy se cítíte připravena dobýt svět. Pokud se ale cítíte spíše smyslná a chcete vyjádřit svoji svůdnou stránku, určitě doporučuji vůni Alluring.

5a8d609a4d508obrazek.jpgKam nejraději nanášíte vůni? Máte své tajné místo?
Nejraději nanáším vůni na zápěstí a zadní stranu krku.  Mým tajemstvím je nanášení vůně do vlasů. Zanechává za mnou krásnou stopu a cítím se při tom smyslně.

Jako úspěšná herečka jste zvyklá vytvářet neustále příběhy. Jak vám vůně pomáhá vytvářet váš vlastní příběh mimo záběry kamer?
Vůně má moc odrážet naše pocity, nikoli je diktovat. Miluji tvořivou svobodu a přizpůsobování se tomu, jak se chci v daném okamžiku cítit. Přesně to je na kolekci Eve Discovery to krásné. Můžete si vybrat, jak zvolenou vůni budete nosit, jestli s ní oslavíte speciální okamžik vašeho života nebo jestli ji jednoduše použijete proto, že na ni máte zrovna náladu.

Jak často během dne používáte parfém? Nanášíte ho opakovaně?
Obvykle použiji během dne jen jednu vůni, ale záleží to na mém programu. Pokud mám v jednom dni schůzku i večírek, zvolím ráno jemnější zářivější vůni a večer smyslnější a svůdnější vůni. Vůně z kolekce Eve vydrží celý den.  

Jak doufáte, že se ženy budou při nošení vůní kolekce Eve cítit?
Chci, aby se cítily mocné, žensky sebevědomé, nezávislé a sebejisté. Chtěla bych, aby přijaly to, kým jsou, a oslavovaly každý okamžik svého jedinečného života. A vždy si ho užívaly!

Pro více informací sledujte www.avon.cz nebo @avonczsk.