eva.jpg
Foto: Profimedia

Osmačtyřicetiletá herečka známá především ze seriálu Zoufalé manželky si vyrazila na pláž ve skvěle padnoucích jednodílných plavkách s hlubokým výstřihem na zip a průstřihem, který plavky rozděluje na zádech tak, že zezadu působí jako dvojdílné. Herečka plážový outfit doplnila ještě slaměným kloboukem a minimalistickými zlatými šperky, později přidala sluneční brýle.

Růžová je aktuálně hodně velkým trendem a Eva ukazuje, že se jí nemusíme bát ani na pážovém oblečení. Barbiecore jako trend ve světě módy probublává už léta, ale letos se dostal na samotný vrchol a to ještě před premiérou filmu Barbie, který je aktuálně v kinech. Růžová zkrátka poslední dny tryská všude kolem!

FotoJetdg-2-.jpg
Foto: Profimedia

Barbie růžová dokonce svůj vlastní charakteristický odstín, kterým je Pantone nebo takzvaná Barbie Pink. Pro Barbie představuje růžová neomezený potenciál a je symbolem posílení postavení žen.

Na pláži ve španělské Marbelle tráví prázdniny se svým manželem Josem Bastonem (55) a jejich čtyřletým synem Santiagem Enriquem. Hvězda Zoufalých manželek si u vody hrála se synem a užívali si společné chvíle.

Podobné plavky si můžete pořídit i vy. Našli jsme pro vás několik podobných kousků, které si ještě stihnete přibalit na dovolenou:

FotoJetrt-1-.jpg
Calzedonia, 949 Kč / Nabaiji, Decathlon, 749 Kč / Astratex, 1 899 Kč / Pinko, Modivo, 2 919 Kč
Foto: Se souhlasem Calzedonia, Decathlon, Astratex, Modivo

Zdroj: Profimedia

Reklama