Eva Holubová využila možnosti zapojit se do kampaně hypermarketů Globus „20 let kvality – Slavíme a pomáháme“.  Společný projekt, na kterém se podílí i Konto Bariéry, má za cíl předání 20 upravených dodávek organizacím, které usnadňují život handicapovaným.

Eva Holubová

„Když mi zavolá Boženka Jirků, beru to jako povolávací rozkaz! Jednak ji obdivuji proto, co dělá a co dokázala v Kontu Bariéry - nadaci Charty 77, a hlavně bezpečně vím, že získané peníze či prostředky nepůjdou vniveč,“ komentuje své zapojení do kampaně Eva Holubová.

Eva Holubová

A tak s mottem „Je libo pořádnou porci pomoci“ se zapojila do projektu a stala se jednou z ambasadorů této kampaně. Společný charitativní projekt Globusu a Konta Bariéry k příležitosti 20. výročí působení hypermarketu na českém trhu má jasný cíl. Předání 20 upravených dodávek organizacím, které usnadňují život handicapovaným. Zdaleka však nejde o jednorázovou akci, to potvrzuje sama ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků: „Globus je jedním z našich nejvěrnějších partnerů, který s námi již celých dlouhých 15 let pomáhá slabším. Troufnu si říct, že jde o mimořádnou spolupráci, která nemá obdoby.“

Eva Holubová

* Eva Holubová a klientka jindřichohradecké organizace Otevřená okna.

 Pomoc se blíží!

A přijede na čtyřech kolech! Jak konkrétně pomoc vypadá, upřesnila Eva Holubová. Ta využila možnosti zapojit se do kampaně hypermarketů Globus „20 let kvality – Slavíme a pomáháme“.  Společný projekt, na kterém se podílí i Konto Bariéry, má za cíl předání 20 upravených dodávek organizacím, které usnadňují život handicapovaným.

Eva Holubová

A tak s mottem „Je libo pořádnou porci pomoci“ se zapojila do projektu a stala se jednou z ambasadorů této kampaně. Že nejde u Evy Holubové o ojedinělý akt charity, potvrzují i její další slova: „Já sama jsem členkou správní rady NF Mathilda, kterou založila Mathilda Nostitzová a JENŽ pomáhá našim nevidomým a slabozrakým spoluobčanům. Jakmile pro „Mathildu“ mohu zprostředkovat jakoukoliv pomoc, automaticky nastupuju a konám. Je to stejné, jako pro Konto Bariéry. Věřím ve smysl celé akce a mám naprostou důvěru v odevzdání získaného potřebným. Obě dámy mi to garantují i osobně, UŽ TÍM, JAKÉ JSOU. To je pro mne moc důležitý!!!! Dostala jsem tedy dva „povoláváky“, rozhodování netrvalo ani vteřinu, pouze jsme hledali volné místo v diáři. Přesvědčte se sami, co je to za nadace a plně pochopíte moje slova. O obou, lidem prospěšných a Bohu libých, nadacích se dočtete na www.kontobariery.cz a www.mathilda.cz.“

Reklama