Současnou nejobsazovanější českou herečkou je Eva Holubová (49). V novém filmu Marie Poledňákové Líbáš jako bůh si tentokrát zahrála ženu nevěrného manžela, která si jeho zálety nechce nechat líbit. Ale v reálném životě prý nevěru nezažila.

 

„Zažila jsem leccos, deprese, alkoholismus, ale rozhodně nemám žádnou zkušenost s nevěrou manžela. Naštěstí to je něco, co prostě neznám,“ svěřila se Eva Holubová, která dokázala ve svém životě padnout na dno a znovu se odrazit.
 

„Ve filmu Líbáš jako bůh jsem si nevěru toho svého Františka, skvělého Oldřicha Kaisera, pořádně užila. A kdeco jsem vymýšlela, abych si ho k sobě připoutala,“ usmívá se Eva.

Kromě filmových a divadelních rolí se raduje ze svých dvojčat Adama a Karoliny (14): „Oba studují gymnázium a mám z nich velkou radost. Nechci to zakřiknout, ale zatím nevím, co je to puberta. Mám velké štěstí, že se oba dobře učí, že si pořád ještě nelžeme a stále se máme doma rádi.“
 

Eva Holubová také s pýchou nosí červenou kšiltovku, kterou jí koupila dcera. „Čepička je veselá, červená, taková snowborďácká. Karolínka mě s ní potěšila,“ vyznala se herečka.
Reklama