Evu Decastelo asi nemusíme sáhodlouze představovat, určitě jste o této sympaťandě už slyšely. Evu jsme potkali na jedné akci, kterou moderovala, a nedalo nám to, abychom se jí nezeptali především na její tak trochu „odlišný“ vztah s ex manželkou jejího muže. Říká se, že se mají obě rády. Myslíte si, že je to nesmysl? Čtěte náš rozhovor s Evou a dozvíte se to.

Většině lidem vrtá hlavou, jak je možné, že dvě ženy, které by navíc mohly být rivalkami, spolu mohou skvěle vycházet. Příkladem, že to může fungovat, jsou právě Eva a Štěpánka Decastelo. Ty jsou prý kamarádkami, ač je pojí jeden muž. Byly ale kamarádkami od začátku? Probíhal nějaký krvelačný souboj, kdy si holky trhaly vlasy a chtěly si vyškrábat oči? Tak to si právě teď můžete přečíst…

Evi, ty žiješ ve spokojeném manželství, máte dvě krásné děti, ale něco je u vás přece jen zvláštní, a to tvůj vztah s exmanželkou tvého muže. Vy totiž se Štěpánkou spolu hezky vycházíte, tedy prý. Je to pravda?
Ano, to je totiž základ, protože jinak si uděláte dobrovolně ze života peklo. :-) Ono na rovinu, já jsem Štěpánce manžela nepřebrala, jak si někdo může myslet, kdyby tomu tak bylo, tak si myslím, že spolu rozhodně takhle dobře nevycházíme. Štěpánka tehdy opustila svého, momentálně mého manžela kvůli Jakubovi Vágnerovi a v době, kdy já jsem šla s manželem poprvé na kafe, tak Štěpánka už rok žila s Jakubem. Takže u nás takový ten klasický střet zájmu nebyl, kdyby jo, tak si asi zažijeme pěknou mediální přestřelku, protože já bych pro ni byla určitě kráva a ona pro mě kozatá zrzka. :-)

Byl váš vztah vždycky takový, nebo jste si začaly notovat až později?
Od začátku, my jsme se již nějaký ten pátek znaly, navíc manžel jednal i se Štěpánkou fér, takže mezi námi nikdy nebyl žádný zásadní problém…

sa
Eva se Štěpánkou mají opravdu hezký vztah

Stalo se ti někdy, že by se tě lidé ptali, proč to takhle máte, protože ten váš vztah nemůžou pochopit?
To nechápe skoro nikdo… Naprostá většina lidí neví, jak to bylo. Já opravdu začínala s manželem tehdy, kdy už byli od sebe a Štěpánka žila s někým jiným. Vypadalo to, nebo vypadá, že jsem ho přebrala, v ten okamžik se přiznám, že bych to taky nechápala… Proč by se totiž měl někdo kamarádit s krávou, co jí přebrala manžela?! :-)

A co vaše děti? Nevyptávají se co, kdo, proč?
Eliáškovi, kterého má manžel se Štěpánkou, tehdy byly čtyři roky, takže jsem byla „mámy kámoška“ a nějak samo to vyplynulo. A naše děti, které máme spolu, se již narodily do rodiny, kdy je u nás běžně Eliášek, jejich nejstarší bráška. Oni vlastně od svého narození vyrůstají v rodině, kde Eliášek má svoji maminku, tetu Štěpánku, která s ním žije jinde, ale že i přesto jsme všichni velcí kamarádi.

Já vím, že Štěpánka má nový vztah, ze kterého vzešlo miminko. Představovala ti svého partnera? Ptala se tě třeba na tvůj názor na něj?
To jsme samozřejmě všechno probíraly. :-) Její současný partner je člověk, který byl a je můj kamarád, a já je seznámila, takže teoreticky můžu za jejího nastávajícího manžela a miminko. :-)

Štěpánka má tedy momentálně krásné povinnosti coby maminka malého chlapečka, ale co ty, nechtěla bys dalšího potomka?
Chtěla, plánujeme s manželem třetí, ale ono nám to nějak nejde. Prý se říká, že když se hodně tlačí na pilu, tak to nevychází, takže zatím na tom děláme, snad se brzy povede. :-)

sd
Eva se svými krásnými dětmi
Zdroj foto: https://www.facebook.com/eva.decastelo/media_set?set=a.1087920678687.2015098.1246548586&type=3

A chtěla bys holčičku, nebo chlapečka?
Možná spíš holčičku, ono by se alespoň to skóre vyrovnalo. Teď máme v rodině Eliáška, Míšu, Zuzanku a nově prcka Olivera, což je převaha chlapů, takže v tom snad nezůstane Zuzanka sama. :-)

Ono se vážně zdá, že fungujete jako jedna velká rodina. Jezdíte třeba společně na rodinné dovolené?
To nejezdíme, sice jsme takovou dovču plánovali minulý rok, což bohužel nevyšlo. My jsme spolu ale tak často, že žádnou hromadnou dovolenou ani nepotřebujeme. :-)

Co by si vzkázala ženám, které nesnášejí exmanželku svého muže, protože těch je asi více než takových, jako jste vy se Štěpánkou?
Že je absolutně chápu. :-) Ať se klidně nesnášejí, ale je třeba si uvědomit, že tím ublíží a uškodí nejvíce sobě a svému vztahu, vždycky to totiž odnese někdo třetí. Takže buď to odnese manžel, ten váš chlap, se kterým chcete být, pokud v tom vztahu nejsou děti. Protože do něj bude šít exmanželka, že si vzal či chce vzít krávu, nebo do něj bude šít ta současná, že si předtím vzal krávu. V horším případě to odnesou děti, což je blbý. Takže v tenhle okamžik radím utlumit ego, vyřvat se někde, prokopnout něco, ale nenosit to domů, to je vážně zbytečný!

Čtěte také:

Reklama