cl.jpg
Foto: Profimedia

Těhotenství je velmi křehkým obdobím v životě ženy a první tři měsíce bývají obzvláště rizikové. Proto nastávající maminky většinou s oznámením čekají až po uplynutí prvního trimestru. Slavné ženy, které jsou ostře sledované médii a fanoušky, to ovšem mají o něco složitější. Eva Burešová, která kromě účinkování v seriálu Zoo dělá také porotkyni soutěže Tvoje tvář má známý hlas, byla v poslední době pod drobnohledem. Všichni poukazovali na to, že se jí pod šaty vzdouvá bříško, které bude pravděpodobně těhotenské.

Herečka a zpěvačka to nejprve vyvracela a před několika dny napsala na svůj Instagram prohlášení o tom, že lidé by měli brát ohledy a neptat se ženy, zda je těhotná. Takové otázky mohou být necitlivé, a navíc je na každé ženě, aby novinku oznámila až ve chvíli, kdy se cítí připravená. Svým prohlášením ovšem Eva spekulace nepřímo potvrdila.

A nyní je potvrdila i přímo. Na svém Instagramu zveřejnila fotografii polibku s otcem Přemkem a také snímek svého syna Nathaniela, jak jí hladí těhotenské bříško. V popisku napsala: „Tam kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář bude mít známý hlas,…teď ještě jestli po tátovi nebo po mámě aneb BUDE NÁS 5! Omlouváme se, že jsme vám to neřekli dříve, ale z různých důvodu můžeme opravdu až nyní. Víme, že to určitě pochopíte. Zdravíme vás a všem posíláme lásku.“

Bude nás pět odkazuje k tomu, že Přemek Forejt má z předchozího vztahu dceru Stellu a herečka syna. Instagramový post také napovídá, že diváci Tvoje tvář má známý hlas se mohou těšit na speciální vystoupení hvězdného páru. 

Zdroje: Instagram Eva Salvatore Burešová

Reklama