Rihanna
Jednou z nejsledovanějších těhulek je zpěvačka Rihanna, která svůj první jiný stav oznámila na konci ledna. Bříško už se jí pěkně zakulacuje a ona je na něj tak pyšná, že ho ukazuje, kde může. Její modely jsou velmi úsporné. Miminko by mělo přijít na svět ještě na jaře.

profimedia-0673205046.jpgFoto: Profimedia

Leona Lewis
Prvního potomka se v sedmatřiceti letech dočká také zpěvačka Leona Lewis, která už déle než týden zaplavuje sociální sítě snímky s bříškem. Fanouškům prozradila, že miminko se narodí v průběhu léta, konkrétnější ale nebyla.

Nikola Gránská
Manželka českého herce Davida Gránského vstoupila přes pár dny do sedmého měsíce těhotenství. Pro pár to bude první potomek. Pohlaví sice vědí, ale veřejnosti ho zatím nechtějí prozrazovat. K odhalení tedy pravděpodobně dojde až po porodu.

profimedia-0671722348.jpgFoto: Profimedia

Dominika Býmová
Čtyřiatřicetiletá herečka známá ze seriálu Most! oznámila radostnou novinku na konci března, kdy o svém těhotenství promluvila pro Blesk. S manželem Erichem čeká prvního potomka. Pohlaví si herečka říct nenechá, rozhodli se, že se nechají překvapit až u porodu.

Hilaria Baldwin
V očekávání je také manželka herce Aleca Baldwina, která to prozradila na sociálních sítích. Uvedla, že si sice mysleli, že s šesti dětmi je jejich rodina již kompletní, ale život jim přichystal překvapení, ze kterého se radují. Další „baldwiňátko“ by mělo přijít na svět na podzim. 

Zdroje: Instagram, Blesk, iDnes, People