Tito dva usměvaví, naivní prosťáčci, ze kterých si všichni utahují a které kritika ani nebere vážně, prodávají desetitisíce nosičů, plní kulturní domy a vydělávají neuvěřitelné částky v korunách, eurech, zlotých...
 

Eva a Vašek zahlcují nejen náš, ale i německý, holandský a polský trh. Dvojice, kterou před nedávnou dobou nikdo neznal, drtí kdejakou konkurenci. Z rádií se tak na nás valí nesmrtelné songy, bulvár sleduje jejich osobní život a čeká na nějaký skandálek.

Vzpomene si někdo z vás, co vytáhlo tyhle dva do záře reflektorů?

Byl to všemi opovrhovaný, ale přitom evidentně velice pečlivě sledovaný a mocný teleshopping! Nic víc, nic míň. Nova později dokonce nabídla dvojici E+V roli v seriálu Ulice, kde je uvidíme v květnu. Nominováni měli být dokonce i do Zlatého slavíka, byli v show Jana Krause, v pořadu Pokr i v cyklu Ta naše povaha česká. Ostatní umělci zřejmě dost dobře nechápou, kam se lze dostat za pár měsíců a co všechno umí „napáchat“ peníze výtečně vložené do reklamy.

 

Na war serverech (kde se nabízí ke stažení hudba a kam chodí převážně mladí lidé, kterým se nechce utrácet za legální muziku) patří mezi nejstahovanější alba právě Eva a Vašek!

 

Takže zatímco kritika se může potrhat smíchy při sledování těchto dvou usměvavých naivků - Eva, která si právě odskočila od plotny, a Vašek, který zrovna dal králíkům, plní kulturní domy, prodávají desetitisíce nosičů a vydělávají miliony...

 

Nikdo je nemá rád, ale chceme je zřejmě všichni. Také si občas poslechnete Bílou orchidej? :)

Reklama