V manželství byla spokojená, jen se stále nemohla dočkat miminka. Nejdřív je nechtěl on, a pak ona nemohla otěhotnět. Přišly výčitky, hádky a nakonec i rozvod. Po něm se už neviděli. Eva si brzy na to našla přítele a do půl roku otěhotněla. Narodila se jim dcera a ona věřila, že tvoří dokonalou rodinu. Pak ale přišla příteli na nevěru a on odešel za svou milenkou.
5df75e3774b17obrazek.jpg

Inzerát podala z nouze

Dlouho nechtěla o jiném muži ani slyšet, ale když zrada trochu přebolela, přestala se nové známosti bránit. Jenže ne a ne narazit na toho pravého. Proto napsala inzerát. „Ne že bych na něj nějak významně spoléhala, ale náhoda je blbec. Napsala jsem do něj něco o sobě, na čem mi záleží, a jak by měl vypadat můj protějšek. Přišlo kolem třiceti odpovědí, ale skutečně mě zaujaly jen dvě,“ vzpomíná Eva, která na ně odpověděla.

Fotky jim vyrazily dech

„S oběma pány jsme si nezávazně psali a já k jednomu z nich začala pociťovat neskutečnou blízkost. Rozuměl mi, byl na mé vlně. Proto došlo na výměnu fotek. Když ale ty jeho dorazily mailem, málem se mi zastavilo srdce. Byl to Petr, můj bývalý muž! Rozesmála jsem se na celé kolo a pak se rozplakala. Ani on nemohl věřit, jaká náhoda nás po deseti letech svedla zase dohromady. Nebo osud? To je vlastně fuk,“ usmívá se Eva.

Dostali druhou šanci

S Petrem šla párkrát na rande, kde si povyprávěli o svém životě po rozvodu. I on zůstal sám. S druhou ženou se rozvedl před třemi roky. Z manželství mu zůstali dva synové. „Bylo evidentní, že to mezi námi stále ještě jiskří. Po dvou měsících došlo na stěhování. Nějaké dlouhé poznávání nebylo třeba. Vzali jsme to jako znamení, druhou šanci od toho tam nahoře. Moc za ni děkujeme,“ dodává Eva.

Čtěte také: