Jana s Markem se do sebe zamilovali a po půl roce od seznámení následovala svatba. Jenže společné soužití je pro osmnáctiletou Evu zatím velmi nepříjemné.
5e3bfdc00cc01obrazek.png
„Jasně, na začátku jsem možná trochu žárlila, bylo těžké si zvyknout, že je v naší rodině někdo nový, ale to není ten hlavní problém. Marek je fajn, když jsme všichni pohromadě, ale jakmile jsme doma jen my dva, chová se divně,“ vypráví Eva.  

Eva tvrdí, že se jí otčím často letmo dotýká. „Plácá mě po zádech, dotýká se mého ramene, v situacích, kdy mě chce třeba obejít, ale přitom má prostoru kolem hodně. Když u nás začínal bydlet, tak chtěl dokonce ráno pusu na tvář, ale to jsem zatrhla,“ svěřuje se Eva. „Nedávám jí ani mámě,“ dodává.

Letmé dotyky by se podle Evy ještě daly snést, ale za větší problém považuje narážky, ve kterých cítí sexuální podtext. Marek je trousí většinou, když u toho Evina matka není, ale občas si je neodpustí ani před ní. Jsou to věty typu: „Nebudeš se po tom hororu v televizi sama bát? Nechceš si vlézt k nám s mamkou do postele. My tě ochráníme a zahřejeme.“

Marek se také přehnaně zajímá o dívčin sexuální život. Když jde na rande se svým přítelem, neopomene se jí v legraci zeptat, zda si nezapomněla ochranu. A laškovným hlasem jí radí, aby na sebe dávala pozor a nic nevyváděla. „Když přijdu ze schůzky s přítelem, ptá se mě: Tak co, bylo něco. A u toho dělá takové ty oplzlé posunky a šklebí se,“ popisuje Eva.

Marek se rovněž zabývá Eviným vzhledem. „Buď mě chválí, že mi to dnes moc sluší, že vypadám vyspěle, sexy a že jsou ze mě určitě všichni kluci paf, nebo se ptá, jestli ta sukně není moc krátká, aby se na mě venku někdo nevrhnul,“ říká Eva. Když dívka přijde pozdě nebo ze školy přinese špatnou známku, Marek jí jakoby v legraci vyhrožuje tím, že jí naplácá na holou.

„A taky jsem ho párkrát viděla, jak se po bytě prochází nahý, když jsem přišla ze školy. Raději jsem hned zapadla do pokoje, ale nevypadalo to, že by se nějak styděl, spíš mi přišlo, že to dělá schválně. Když se vrátila máma, už byl zase oblečený,“ vzpomíná dívka.

„Plánuju, že půjdu za mamkou. Musím si s ní o tom promluvit, ale bojím se, aby to nevzala špatně. Je z něj celá pryč a vypadá to, že mu bezmezně věří. Navíc bude hodně těžké říct matce, že její přítel po mně možná jede,“ uzavírá Eva vyprávění.

Čtěte také:

Reklama