Eurotel přináší unikátní sadu log, melodií, obrázkových MMS a SMS zpráv, přesvědčte se sami!

V pondělí, 8. září 2003 - Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., představila sérii mobilních produktů s motivy světoznámého kocoura Garfielda.

Zákazníci Eurotelu nyní mohou získat loga na displeje, vyzváněcí melodie, barevné MMS fotografie, narozeninová přání ve formátu MMS s tématem oblíbené komiksové postavy, nebo obrázkové SMS. Nechybí ani speciálně vytvořená JAVA hra pro mobilní telefony.

Garfield je celosvětovým fenoménem, který po dobu dvaceti pěti let své existence baví každý den miliony lidí. Rychlý rozvoj mobilních služeb GSM umožňuje přenést veselé kousky Garfielda i na mobilní telefon,“ říká Justin Stockton, ředitel úseku rozvoje kontentu. „Licencované mobilní produkty jsou u našich zákazníků oblíbené, což dokázaly kontentové služby s tematikou druhého dílu Pána Prstenů, Mistrovství světa v ledním hokeji, fotbalového klubu AC Sparta Praha, Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, nebo hudebního projektu Go Planet Roxy,“ dodává Stockton.

Zákazníci Eurotelu si mohou objednat barevnou fotografii z MMS galerie, kde také najdou MMS přání k narozeninám, kam mohou vkládat vlastní text, nebo komiksy s Garfieldem na pokračování – MMS stripy.
Úplný přehled, ukázky a způsob objednání jednotlivých produktů naleznou zákazníci na speciální webové stránce: www.garfield.eurotel.cz.
Z nabídky je možné vybírat také pomocí interaktivního menu *111*#, nebo na wapovském portálu Eurotel MultiMedia.
Cena jedné MMS zprávy s motivy Garfielda je 24,90 Kč včetně DPH, za polyfonní melodie zaplatí 29,90 Kč, cena MMS stripu je 14,90 Kč včetně DPH.
Stejným způsobem (odesláním SMS zprávy, na Eurotel MultiMedia či v interaktivním menu *111*#) si mohou vybrat z desítek log, obrázkových SMS zpráv a monofonních i polyfonních vyzváněcích melodií a objednat zasláním odpovídajícího klíčového slova a kódu obrázku na telefonní číslo 999111.

Cena obrázkové SMS zprávy, loga či melodie je 29,90 Kč.
Další informace a podrobnosti lze nalézt opět na internetových stránkách www.garfield.eurotel.cz.