Patříte mezi hokejové fanynky, anebo tiše trpíte, když v televizi probíhá mistrovství světa a vaše drahá polovička fandí, hřímá, křičí, nadává a radí aktérům hokejových utkání? Ať je to tak nebo tak, podívejte se na následující nabídku společnosti Eurotel. Můžete udělat radost sobě, anebo svému fandícímu protějšku.

 

V letošním roce se Eurotel stal oficiálním sponzorem Mistrovství světa v ledním hokeji 2004, které se odehraje na jaře v Praze a Ostravě. Tradiční spojení společnosti Eurotel a hokeje tak přinese fanouškům tohoto sportu řadu exkluzivních služeb a produktů. Se začátkem hokejového šampionátu pak budou další novinky od společnosti Eurotel přibývat. Zákazníci Eurotelu si tak budou moci mistrovství světa v ledním hokeji vychutnat také ve svých telefonech.

 

Vstupenky na šampionát ke každé Go sadě a aktivaci

Od 15. března 2004 nabízí společnost Eurotel svým stávajícím i novým zákazníkům exkluzivní edici velkých Go sad. Ve všech značkových prodejnách a u autorizovaných prodejců si zájemci mohou zakoupit novou Go sadu z limitované edice s hokejovým designem a vstupenkou na hokejový šampionát. U telefonů Alcatel 735i, Nokia 3510i, Philips 330, Siemens C60, Siemens A60, Alcatel 332 a Samsung X100 je zákazníkům garantováno, že se podívají na některý zápas českého týmu.

 

Vstupenky zdarma na některý z kvalifikačních zápasů jsou také připraveny pro prvních 11 000 zákazníků, kteří využijí březnové nabídky snížené ceny aktivačního poplatku. „Při nákupu jakéhokoliv nového dotovaného mobilního telefonu za zvýhodněnou cenu se sníženým aktivačním poplatkem, který činí  1 824 Kč, obdrží zákazník navíc vstupenku na jeden ze dvou zápasů 30. 4. nebo 3. 5. v Praze,“ uvedl Eurotel.

 

 

Od 15. března do 30. dubna 2004 nabízí společnost Eurotel svým zákazníkům malé Go sady s hokejovým designem. Hodnota přednabitého kreditu v sadě je 50 Kč, cena celé Go sady je 245 Kč. 

 

3 000 vstupenek pro Go zákazníky v SMS hře Eurotel připravil pro své Go zákazníky SMS hru o vstupenky na hokejové Mistrovství světa. Ve hře je celkem 3 000 lístků. Zákazníkovi, který se chce soutěže zúčastnit, stačí odeslat SMS ve tvaru HOKEJ na telefonní číslo 999 235. Cena jedné soutěžní SMS je 10 Kč a každý hráč jich může odeslat libovolný počet. Výherci získají dvě vstupenky na jeden ze zápasů základní skupiny. Ti hráči, kteří nezískají vstupenky, obdrží od společnosti Eurotel 200 Go bodů. 

 

Speciální hokejové edice Go kuponů

Pro všechny hokejové fanoušky připravila společnost Eurotel speciální kolekci Go kuponů s portréty čtyř nejúspěšnějších a nejoblíbenějších českých hokejistů. Go kupony budou prodávány ve všech hodnotách. Petra Kadlece, Jaroslava Hlinky, Michala Sýkory a Michala Supa.                 

 

 

Společnost Eurotel chystá pro všechny svoje zákazníky ještě mnoho dalších produktů a služeb, týkajících se Mistrovství světa v ledním hokeji 2004. Veřejnosti budou tyto novinky představeny společně se začátkem hokejového klání.

 

 

Reklama