V kalendáři Gorana Tačevského najdete sérii velmi kvalitních a poutavých fotografií.

Vyjímat by se mohl například na stěně pracovny vašeho milého anebo nad počítačem v jeho kanceláři. Jeho zajímavostí jsou focené modelky, které tentokrát nahradily neméně půvabné členky týmu Eurotel Cheerleaders.

 

Tým Eurotel Cheerleaders připravil pro své fanoušky i širokou veřejnost překvapení v podobě kalendáře pro rok 2005, který nafotil známý módní fotograf Goran Tačevski. Focení probíhalo v polovině září v různých lokalitách a zákoutích Prahy. Členky týmu se široké veřejnosti představují v netradičním a nesportovním prostředí.

 

Goran Tačevski vybral pro focení týmu místa tradiční i netradiční. Focení probíhalo po dobu jednoho týdne od 13. 9. do 17. 9. 2004.

Fotilo se v Kongresovém centru, na nábřeží u Vltavy, ve Státní opeře v Praze, děvčata jste měli možnost potkat i na Karlově mostě.

 

Skloubit provoz na všech zmiňovaných místech s focením a povinnostmi 17 děvčat nebylo vůbec jednoduché. Celé přípravy trvaly týmu šesti lidí 7 dní a výsledek určitě stojí za to.


 
„Focení s Goranem Tačevski bylo velmi příjemné, i když se fotilo na exponovavých a hodně navštěvovaných místech Prahy. Být profesionální modelkou aspoň na chvilku bylo zajímavou zkušeností,“ říká
kapitánka týmu Eurotel Cheerleaders Zuzana Polcarová.

 

Málokterého muže by tento soubor fotografií sportovních žen nepotěšil.

 

Žena-in doporučuje - překvapte vašeho partnera a udělejte mu tímto půvabným novoročním dárkem radost!

 

Kalendář Eurotel Cheerleaders je možné zakoupit v prodejně pro fanoušky fotbalového klubu AC Sparta za 143 Kč.

Reklama