Dobrý den, rozhodla jsem se s Vámi podělit o své zkušenosti ze strastiplné cesty plné diet. Ještě jako dítě jsem si zkusila anorexii, když mi moje dětská láska odmítla cit opětovat. Od té doby jsem zkusila snad všechno. Jedla jsem dělenou stravu, nedělenou stravu, syrovou stravu, nesyrovou stravu, bílkovinovou dietu, byla jsem vegetarián. A nic z toho samozřejmě nefungovalo - přesně jak píšou v časopisech, jojoefekt se dostavil vždy s děsivou pravidelností.

A proto jsem jednou dala souhlas kamarádce, aby si na mě dělala jakési své hokusy pokusy. Ona je takový ten člověk, co čte z karet, počítá čakry, vidí aury a vůbec... Takže jsme začaly. Na každý den jsem měla jinou dietu (někdy pampelišky, jindy jehličí, co vám budu vykládat...), každý den jsem musela kolem krku nosit jiný kus šutru. Pro mě je šutr jako šutr, pro ni to byl křišťál, vltavín, ametyst.... Oblékala jsem se jen do lněného oblečení (v práci se baby navlečené v kostýmcích málem poprskaly smíchy) a začala jsem cvičit takové divné jógoidní pohyby, podle toho,  jak mě kamarádka zaúkolovala.

Nic rychlého, žádný aerobik, ale zrovna lehké to taky nebylo. Dokážete si představit slona, co balancuje na jedné noze? Tak tak nějak jsem vypadala. No... možná mnohem hůř. Cvičit jsem musela u otevřeného okna, takže nejlepší popis by asi mohli dát sousedi z protějšího baráku, kteří se na mě se záchvaty smíchu chodili dívat. Po pár týdnech už se ani nesnažili být nenápadní. Když jsem se tak jedno ráno zase postarala celému sídlišti o zábavu, natáhla si neurčitý batikovaný hadr a jala se hledat v hromadě štěrku šutr pro dnešní den, něco se ve mně zlomilo.

Toho dne už jsem neobědvala bio zelí zaříkávané kyvadélkem, ale segedín. Nezhubla jsem ani deko, ale došla jsem k závěru, že všechno lepší, než tahle šaráda. Kupodivu se sama se svým tělem od té doby smiřuju mnohem líp, takže kamarádka vlastně uspěla. Dokonce si občas, když se nikdo nedívá, zacvičím "balancujícího slona" a sama sobě se zasměju. S  pozdravem Eternity

PS: nic proti "kyvadélkovým" lidem (nebo paní Kudláčkové z redakce), rozhodně nechci nikoho urazit. Jen mi to někdy přijde... no.... legrační:)

Eternity, tak tos mě fakt rozesmála. Tak legrační dietu jsem ještě neslyšela. Díky. Simona

Jak jste na tom se svými dietami vy, milé čtenářky? Pište a pokuste se získat přípravek na potlačení chuti k jídlu HOODIA. Čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama