Modelka Alessandra Ambrosio první den v Cannes zářila v bílých lehounkých šatech. Druhý den vsadila na sytě červený a opět velmi vzdušný model. Tentokrát o něco odvážnější. Šaty jsou zajímavě řešené a rozhodně v nich Alessandra vyčnívá z davu. Outfit doplnila zlatými páskovými botami na podpatku a výrazným náramkem.

profimedia-0433473962.jpg 
Rakouská modelka Nadine Leopold se snažila zaujmout kraťasovým overalem, který byl doplněn bílou vlečkou, která se táhla od ramen a simulovala křídla. Model je velmi originální, avšak k tomu nejlepšímu na červeném koberci zrovna nepatří. Působí trochu lacině, jakoby Nadine splácala dohromady dva různé kousky oblečení.

profimedia-0433441085.jpg

Po zvláštním outfitu sáhla také čínská popová zpěvačka Chris Lee. Na premiéru Les Miserables v Cannes vyrazila v „šupinami“ pokrytém oděvu od značky Balmain. Zdá se, že pohyb rukou je v tomto obleku poměrně dost omezen. Zpěvačka je však známá svými módními výstřelky, a tak není volba jejího outfitu překvapením. profimedia-0433634055.jpg

Americká herečka Elle Fanning na druhý den v Cannes oblékla dlouhou světlou róbu posetou květinami. Jedna dvacetiletá herečka, která je historicky nejmladší členkou poroty v Cannes, byla nepřehlédnutelná. Zatímco ostatní hvězdy na premiéru Les Miserables zvolily výrazné barvy, ona byla jedna z mála, která sáhla po jemných odstínech. Vše doladila perfektním zapleteným účesem a podtrhla tak svůj mladistvý vzhled.

profimedia-0433454437.jpg 
Indonéská modelka a herečka Sririta Jensen zazářila v růžových žvýkačkových vrstvených šatech ve tvaru okvětních lístků od filipínského designéra Michaela Cinco. Šaty vypadaly opravdu slavnostně, přesně tak, jak se od dress codu v Cannes očekává. Sririta model doplnila jemnými krásným diamantovým náhrdelníkem se safíry a náušnicemi z kolekce High Jewelry.

profimedia-0433462553.jpg 
V zajímavých šatech dorazila také thajská herečka Araya A. Hargate. Elegantní korzetovou róbu z kolekce Atelier Versace Spring 2019 působila velmi svůdně, jemně a žensky. Prašanově modrý odstín skvěle ladil s květinami v pastelových barvách, kterými byly šaty lemovány. Díky tomu měl model éterický nádech. Model doplnila vodopádovými náušnicemi Chopard a náramkem s manžetou.

profimedia-0433441010.jpg

Zdroj: Profimedia
 

Reklama