Modelka Alessandra Ambrosio první den v Cannes zářila v bílých lehounkých šatech. Druhý den vsadila na sytě červený a opět velmi vzdušný model. Tentokrát o něco odvážnější. Šaty jsou zajímavě řešené a rozhodně v nich Alessandra vyčnívá z davu. Outfit doplnila zlatými páskovými botami na podpatku a výrazným náramkem.

 
Rakouská modelka Nadine Leopold se snažila zaujmout kraťasovým overalem, který byl doplněn bílou vlečkou, která se táhla od ramen a simulovala křídla. Model je velmi originální, avšak k tomu nejlepšímu na červeném koberci zrovna nepatří. Působí trochu lacině, jakoby Nadine splácala dohromady dva různé kousky oblečení.

Po zvláštním outfitu sáhla také čínská popová zpěvačka Chris Lee. Na premiéru Les Miserables v Cannes vyrazila v „šupinami“ pokrytém oděvu od značky Balmain. Zdá se, že pohyb rukou je v tomto obleku poměrně dost omezen. Zpěvačka je však známá svými módními výstřelky, a tak není volba jejího outfitu překvapením. 

Americká herečka Elle Fanning na druhý den v Cannes oblékla dlouhou světlou róbu posetou květinami. Jedna dvacetiletá herečka, která je historicky nejmladší členkou poroty v Cannes, byla nepřehlédnutelná. Zatímco ostatní hvězdy na premiéru Les Miserables zvolily výrazné barvy, ona byla jedna z mála, která sáhla po jemných odstínech. Vše doladila perfektním zapleteným účesem a podtrhla tak svůj mladistvý vzhled.

 
Indonéská modelka a herečka Sririta Jensen zazářila v růžových žvýkačkových vrstvených šatech ve tvaru okvětních lístků od filipínského designéra Michaela Cinco. Šaty vypadaly opravdu slavnostně, přesně tak, jak se od dress codu v Cannes očekává. Sririta model doplnila jemnými krásným diamantovým náhrdelníkem se safíry a náušnicemi z kolekce High Jewelry.

 
V zajímavých šatech dorazila také thajská herečka Araya A. Hargate. Elegantní korzetovou róbu z kolekce Atelier Versace Spring 2019 působila velmi svůdně, jemně a žensky. Prašanově modrý odstín skvěle ladil s květinami v pastelových barvách, kterými byly šaty lemovány. Díky tomu měl model éterický nádech. Model doplnila vodopádovými náušnicemi Chopard a náramkem s manžetou.

Zdroj: Profimedia
 

Reklama