Téma kamarádky:

Já nikdy neměla moc kamarádek, myslím tím na základce. Byla jsem takové to káčátko a do party, kterou si děvčata udělala, jsem nezapadla. Ale nijak mě to netrápilo, pomalu, jak jsme stárly, a blížily se 7. a 8. třídě, se to lepšilo, v osmičce jsem už nějaké měla.
Pak jsme se kvůli střední nějak rozdělily, i když jsme byly všechny z jedné vesnice.
Občas jsme se potkávaly na diskotékách.
Se dvěma spolužačkama jsem se kamarádila nejvíc, jedna se mi odstěhovala do Německa, kde se vdala. S ní si občas píši přes internet, a s druhou  můžu říct, že jsme největší kamarádky. Navštěvujeme se minimálně 3x v týdnu, bydlíme kousek od sebe. Naše děti si spolu hrají a myslím, že se můžeme kdykoliv na sebe spolehnout.
To si pamatuji, jak se mi kamarádka vdávala, já jí byla za svědka a už ke konci veselí s nějakou tou kapičkou alkoholu jsem se rozbrečela kamarádovi na rameni, že právě přicházím o nejlepší kamarádku, a že už bude mít jen svého manžela a na mě zapomene:o)))
Opravdu jsem se bála, ale naštěstí je to pravý opak!

Pak mám ještě jednu kamarádku, taky už maminku, takže skoro všechny naše radosti i starosti se dějí kolem našich dětí.

A jednu kamarádku hledám, už moc dlouho.
Třeba se díky vám někdo ozve, kdo by ji mohl znát, a já se konečně dozvím, jak se má a hlavně co dělá.

Bylo to v Německu, u Stuttgartu. Byla jsem tam pracovně, chodila jsem tam s Albáncem a ten měl bratrance, který taky chodil s Češkou.

Hned jsme se zkamarádily a bylo to velmi silné kamarádství, možná proto, že jsme byly daleko od domova v cizí zemi. Chvílemi jsme byly jak puberťačky, byla moc fajn holka. Vím, že se jmenovala Etela, bydlela v Plzni a určitě už měla dvě děti. Věkem si nejsem moc jistá, možná kolem 35? Měla krátké světlehnědé vlasy a byla strašně fajn.
Je to už možná 10 let, co jsem ji viděla naposledy, a mockrát jsem si na ni vzpomněla.
Skoro nic o ní nevím a ani podle čeho ji hledat.
Ani nevím, jestli tam nezůstala, třeba se tam opět vdala a má štástný život a možná i další děti, já nevím, ale moc bych si přála ji najít a pozvat ji ke mně a o všem pokecat a mít ji zase za kamarádku.

Moc prosím, kdo by ji znal nebo o ní něco věděl, at´ mi napíše, byla bych moc ráda.

Etelo, ozvi se mi, pokud to čteš, prosím!!

Přeji krásný den a tu pravou kamarádku všem
papa
renata.mi


Milá renato.mi,
je to sice málo pravděpodobné, že byste se prostřednictvím Ženy-in znovu setkaly, ale byla by to paráda.
Moc vám to přeji a dejte určitě vědět, jestli ta vaše "náhoda" vyjde... 

Reklama