Společnost ETA, nejdůvěryhodnější česká značka domácích spotřebičů, přichází letos na jaře s kampaní „Prodlužka“. Na své aktivní portfolio produktů, nabízí ETA prodlouženou záruku nad rámec zákonné doby a nabídne garanci jistoty zákazníkovi až na deset let.

ETA„Kvalita a vysoký výkon, to je to, co zákaznice v dnešní době oceňují na výrobcích společnosti ETA. Prostřednictvím naší kampaně Prodlužka chceme našim zákaznicím dát dárek v podobě prodloužené záruky, a tak jim poděkovat za jejich přízeň české značce.“ „Prodlužka umožní zákazníkům využít výhody a výkony produktů ETA v nadstandardní prodloužené záruce,“ říká Jiří Pathy, předseda představenstva společnosti ETA.

Prodlužka - prodloužená záruka na výrobky v aktivním portfoliu ETA, dá zákazníkovi maximální garanci a jistotu nad rámec zákonné záruky a to až na období tří, pěti až deseti let. Prodlužka záruky ETA se vztahuje na výrobky zakoupené od 1. 5. 2012.

Pro aktivaci Prodlužky záruky ETA a získání výhod této jedinečné služby stačí, aby zákazník navštívil do 30 dnů od zakoupení výrobku webové stránky www.eta.cz/prodluzkazaruky, kde v sekci Prodlužka záruky ETA vyplní krátký registrační formulář dle instrukcí a získá certifikát prodloužené záruky na svůj zakoupený spotřebič. Pokud zákazník Internet nevlastní, může registraci provést na podnikové prodejně ETA (seznam je na www.eta.cz/prodluzkazaruky), kde mu bude „Certifikát“ vygenerován.

Prodlužka společnosti ETA prodlouží zákazníkům garanci a roky spokojeného užívání výrobků značky ETA.

 

Reklama