Společnost ETA a.s. získala ocenění „Dobrá značka“

ETASpolečnost ETA, tradiční česká značka domácích spotřebičů, zvítězila v průzkumu „Dobrá značka“, který každoročně pořádá společnost Reader´s Digest Výběr celkem v 16 zemích světa. ETA si už od roku 2003 udržuje své prvenství v kategorii malých domácích spotřebičů. Hlavní roli v průzkumu hraje spontánní znalost a důvěryhodnost značek v 30 produktových kategoriích.

„Chci poděkovat našim zákazníkům i obchodním partnerům, že značka ETA je v kategorii malých kuchyňských spotřebičů vnímána jako nejlepší značka. Neustále pracujeme na zdokonalování našich produktů tak, abychom naše postavení na trhu České a Slovenské republiky dále upevnili,“ zdůrazňuje Jiří Pathy, předseda představenstva společnosti ETA. „Ocenění je pro nás výzvou i motivaci pro naši další práci,“ doplňuje. Ve světě je ocenění „Dobrá značka“ známé pod názvem Reader's Digest European Trusted Brands. Průzkum probíhal v 16 zemích světa. Cílem výzkumu bylo zjistit, ke které značce mají spotřebitelé největší důvěru.

O společnosti ETA:

Společnost ETA je tradiční českou značkou malých domácích spotřebičů, která působí na trhu již od roku 1943 a patří mezi největší české značky. Spontánní znalost značky ETA mezi českými spotřebiteli dosahuje 96 %, a to nejen názvem, ale i synonymy „tradice“ a „kvalita“. Od roku 2007 je společnost ETA vlastněná investiční skupinou Benson Oak. V říjnu 2011 značku ETA kupuje lídr na trhu distribuce domácí elektroniky firma HP Tronic Zlín.

 

 

Reklama