Potřebujete vysavač s extra silným výkonem? Nebo, chcete vysávat a mít doma stylového pomocníka s nějakou tou vychytávkou navíc? ETA ve svém portfoliu produktů z kategorie vysavačů nabízí jedinečného pomocníka opravdu pro každého. 

ETA

Měli jsme možnost jej vyzkoušet – jaké je naše hodnocení?

Jedná se o vysavač vybavený moderními technologiemi, které co nejvíce usnadní samotný úklid a námahu při vysávání. Jeho velikost odpovídá výkonu – je „tak akorát“ velký a těžký. Myslím, že k potěšení z úklidu patří několik věcí, které tento vysavač svým majitelům poskytuje:

  • Vysoký sací výkon
  • Rotační hubice, se kterou se dostanete, kam potřebujete bez námahy
  • Velký výběr možností použití různých druhů hubic a multihubic
  • Dálkové infračervené ovládání na držadle
  • Signalizace plného sáčku, který potřebuje výměnu
  • Hepafiltrační systém ocení hlavně lidé s alergií
  • Úspora energie
  • Snadná manipulace – měkčená kolečka
  • Moderní vzhled
  • Prodloužená záruka na 5 let

ETA

Vysávání podlahových plocha čalouněných sedaček je součástí úklidu. Díky pomocníkům jako je vysavač ETA Belo je takový úklid pohodou. Doporučujeme hlavně domácnostem s dětmi, kde každá úspora času při úklidu znamená více prostoru pro ostatní věci. Je opravdu dobrý. Pokud hledáte inspiraci pro nový vysavač, ETA Belo je dobrým tipem

ETA Belo

ETA

Prémiový sáčkový vysavač ETA Belo s úsporným ECO motorem a vysokým sacím výkonem,je standardně vybaven rotační parketovou hubicí na tvrdé podlahy. Tato hubice s rotačním kartáčem zabrání poškrábání podlahy, nepříjemnému hluku při vysávání a poradí si i s úklidem rohů a zákoutí. Otočná hubice Diestro vám zase usnadní úklid úzkých prostor a sama se díky pohyblivému kloubu přizpůsobí povrchu.

ETAETA, Diestro hubice otočná o 180°, poradí si s úzkými prostory a hubice se sama se přizpůsobuje terénu, aniž byste měnili směr jízdy vysavače.

Vysavač ETA Belo navíc nabízí variabilní příslušenství Premium Clean. Je to unikátní a jedinečné vybavení se širokou škálou hubic a multihubic pro nejrůznější povrchy. V nabídce Premium Clean naleznete hubice k vyčištění např. stěn, pohovek, úzkých štěrbin radiátorů, prachu v knihách, počítačových klávesnic a stropů.

ETA, dálkové infračervené ovládání na držadle, které zjednoduší manipulaci a zpříjemní použití vysavače.

Jednou z praktických výhod u Bela je dálkové infračervené ovládání na držadle, které celé použití vysavače velmi zjednoduší a ušetří vám to časté nepohodlné ohýbání k vysavači. Samozřejmostí jsou vychytávky jako např. systém Soft start zajišťující plynulý náběh motoru, a tak nezatěžujete nadměrně elektrickou síť. Sami si zvolíte sílu sacího výkonu regulací a oceníte sáček Unibag, který je 100% hygienický a s dostatečným objemem 2,5l. Signalizace vysavače vás sama upozorní, kdy je sáček plný a je třeba ho vyměnit.

Belo, jako velmi praktický vysavač, oceníte v domácnosti s malými dětmi, protože jeho další předností je tichý chod. Hepafiltrační systém, zajistí, že se vám doma při vysávání nevíří nečistoty a alergický prach. Eco motor dodržuje veškeré zásady ekologického vysávání a celková konstrukce s měkčenými pojezdovými kolečky zaručí skvělou manipulaci bez známky námahy. Prodloužená záruka na vysavač ETA Belo je 5 let.

ETA a.s. je tradiční českou značkou malých domácích spotřebičů, která působí na trhu již od roku 1943 a patří mezi největší české značky.

www.eta.cz

ETA

Reklama