plastikaOtázky pro plastického chirurga! Chcete se na ně co zeptat? Zajímáte se o omlazovací zákroky, plánujete nějakou plastickou operaci? Zeptejte se právě teď na všechno, co vás zajímá!

plastikaSvět estetické medicíny a plastické chirurgie se stává nedílnou součástí našeho života. Možnost nechat si na těle něco upravit, vypadat lépe, zbavit se trápení z toho, jak vypadáme, využívá poslední dobou stále více žen. Nechtěné vrásky, pozastavení procesu stárnutí, přebytečné kilogramy nebo povislá pokožka břicha například po porodu, to jsou věci, které řešíme v sobě velmi často.

Proto jsme se obrátili na Kliniku GHC, se kterou spolupracujeme, zda by pro nás zprostředkovala rozhovor na téma „Zákroky plastické chirurgie“. Pokud vás toto téma zajímá, nebojte se zeptat! Své dotazy nám napište pod tento článek. Předáme je odborníkovi a jeho odpovědi vydáme jako další článek.

Odpovídat vám bude renomovaný odborník prim. MUDr. Miroslav Krejča, PhD. Plastický chirurg, primář oddělení Kliniky GHC v Praze. Jeho životopis najdete zde.

Podílel se na pořadu „Mladší o pár let“, kde dělal šest z devíti plastických operací - odvysílán byl zatím první díl, 06. 01. na TV Prima. K shlédnutí ZDE.


Klinika GHC Praha www.ghc.cz je první soukromou klinikou v ČR úspěšně prosperující a poskytující služby již od roku 1996. Po celou dobu poskytuje komplexní péči za pomoci špičkového týmu odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje statisíce klientů. Komplexní péče Kliniky GHC je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech lékařských oblastech: interna, gynekologie, pediatrie, stomatologie, plastická chirurgie, všeobecná chirurgie, estetická medicína, dermatologie, fyzio / wellness a samozřejmě špičková pooperační péče včetně JIP (Jednotky intenzivní péče).