Dnes se bavíme o našich vzorech či idolech. Co všechno jsme pro ně schopné udělat a co pro Vás znamenají. Tutéž otázku jsem položila také moderátorce Pošty pro tebe a pořadu Sama doma Ester Janečkové.

 

Máte nebo jste měla v životě nějaký vzor?

Musím říct, že jsem nikdy žádné idoly či vzory neměla. Měnilo se to s věkem. Mezi moderátory si opravdu vážím Marka Ebena. Ale v tomto případě se jedná o muže a především se zabývá zcela jiným typem pořadu než já. Co se týká stylu moderování, opravdu se mi líbí Katarína Brychtová z Pošty pro tebe na Slovensku. Než jsem začínala Poštu pro tebe moderovat v České republice, na několik dílů, které uváděla, jsem se dívala a snažila se inspirovat.

   

Vystudovala jste DAMU a dodnes hrajete v několika divadelních představeních. Ani tam by se nedalo mluvit o někom, jehož herectví vás inspirovalo?

Vždy se mi líbilo hraní slovenských herců, například Emílie Vašáryové. Na rozdíl od Čechů jsou Slováci velmi spontánní. Všimla jsem si toho již v době studií, kdy jsem to mohla porovnat v praxi. V jejich hraní je velké napětí, náboj a temperament. Jestli se o někom z českých herců dá mluvit, že v sobě „slovenský“ temperament má, jmenovala bych asi Libuši Šafránkovou.  

 

 


Chcete se o Ester Janečková dovědět více? Nejen o tom, jaká je její práce na pořadu Pošta pro tebe? Zajímá Vás, proč by už nejspíš nikdy nechtěla pracovat jako zdravotní sestra? Co si myslí o au-pair a jak se vyrovnává s popularitou? Pak v pátek nezapomeňte na magazín Žena-in. Právě na jeho stránkách najdete rozhovor s Ester Janečkovou!

 

Váš idol/vzor

Máte někoho takového?

Nebo jste měla v dětství?

Jedná se o zpěváka, herce či vašeho otce?


Co děláte pro to, abyste ho jen zahlédla?

A kde jsou hranice, které nepřekročíte?

 

Změnil někdo radikálně Váš život?

Žijete podle vzoru někoho jiného?

 

Setkala jste se se svým idolem osobně?

Zklamal Vás, potěšil, překvapil?.

 

Je podle Vás důležitého někoho takového v životě mít?

 

Napište nám, pošlete fotografii, ty nejzajímavější příspěvky odměníme!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama