Populární moderátorka pořadu Pošta pro tebe je i několikanásobnou maminkou. Je tedy osobou nejpovolanější k tomu, aby se vyjádřila k dnešnímu tématu: Jak bavíte děti?

Zajímá vás, jakým způsobem baví své děti moderátorka a herečka Ester Janečková? My jsme to pro vás zjistili!

Jaké hry hrajete s dětmi a jaké hry jste hráli jako malí s rodiči?
To co jsme měli rádi sami, tak hrajeme s našimi dětmi. Takže s kuky zápolíme ve hře Země - město, hrajeme různé karetní hry a pak také nové deskovky: Česko, Evropa a Svět, Pilíře země, Osadníci z Katanu.

A když s dětmi cestujete a nemůžete si s sebou vzít větší hry?
Teď jsme zrovna v autě hráli hru „Myslím na...“, při které se hádá třeba zvíře nebo povolání. Vydrželi jsme to několik hodin - to nás hodně baví.

Hledat inspiraci ve vlastním dětství, tak tedy zní Esteřina rada!

Téma dne 25. března 2011: Jak bavíte své děti?

Téma dne je i otázkou na kterou se tentokrát ptám...

  • Jak bavíte své děti?

Určitě se vám to již stalo, že vaše dítě vyžadovalo pozornost, ale nechtělo si hrát s obvyklými hračkami. A tak jste musela vymyslet nějakou hru, nebo jinou aktivitu, kterou jste maličké zabavila. Pište mi své zkušenosti s aktivitami pro děti, které pro ně vymýšlíte. Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu uvedenou níže. Jeden z příspěvků ocením krásným dárkem, totiž hru Scrabble - Junior. V předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo. Chcete-li mít šanci na uveřejnění, zašlete svůj mail dnes 25. března nejpozději do 15.00 hodin. Délak vašeho příspěvku, ať je rovna minimálně délce tohoto odstavce.

scrabble

Reklama