Dopřejte si potěšení z drobných životních radostí díky novému a modernímu pojetí vůně Pleasures

PleasuresParfémová voda Pleasures se poprvé objevila v roce 1995 a stanovila trend povznášejících a lehkých vůní. Vyjadřovala obecně platné poselství, aby si člověk udělal čas na drobné životní radosti, zejména na spontánní, bezstarostné dny strávené venku v přírodě, a tato myšlenka rezonuje ve světě dodnes. Představujeme novou toaletní vodu Pleasures s pulzující a svěží květinovou vůni, která oslavuje drobné životní radosti novým a moderním způsobem. Z toaletní vody Pleasures vyzařuje něco, co povznáší svěžest původního parfému Pleasures a propůjčuje mu nový, čistší a jemnější výraz.

Nová toaletní voda Pleasures

Při výrobě toaletní vody Pleasures došlo k mírné změně v množství a vyvážení příměsí oproti původní parfémové vodě Pleasures, což s sebou přináší nové zážitky z vůně. Pozměněná receptura se otevírá tóny čistých bílých lilií a fialkových lístků v hlavě parfému, které jí dodávají ještě větší lehkost a průzračnost. Prvky čerstvé zeleně jsou svěžejší a méně intenzivní. Květinové srdce z černého šeříku, bílých pivoněk, růžových růží a exotických květů karo karounde voní ještě odlehčeněji a příjemněji než dřív. Přestože je v toaletní vodě stále přítomna typická pulzující říznost růže baie, v původní parfémové vodě je tato o poznání intenzivnější, což se dá říci i o hřejivém květinovém srdci.

Propagace

PleasuresBarvy na obalu toaletní vody Pleasures a televizní reklama jsou inspirovány novým aktuálním trendem volajícím po tom, aby si moderní žena užívala drobných životních radostí. Reklama vdechuje značce Pleasures novou energii povzbudivým a energickým způsobem, když představuje hlavní tvář značky Estée Lauder, modelku Constance Jablonski, která si „v zákulisí“ s nespoutaným potěšením užívá horký, slunečný a bezstarostný den. Je v uvolněné náladě a užívá si hravého odpoledne, obklopena přírodou v rámci města. Toaletní voda Pleasures si uchovává původní ráz stejnojmenné vůně, která zdůrazňuje aktivitu pod otevřeným nebem, avšak je zasazena do sluncem zalitého městského parku, což přináší vizuální inovaci a zmodernizované vnímání charakteru této nové vůně.

Obal

Flakónek na toaletní vodu Pleasures zachycuje čirou a decentní podstatu původní parfémové vody, když svým hravým a zajímavým designem nepatrně přetváří jeho původní siluetu. Vršek flakónku tvoří atraktivní růžový uzávěr se zeleným proužkem okolo hrdla. K dojmu pulzujícího mládí přispívá narůžovělá tekutina uvnitř a rovněž krabička, jež se vyznačuje nápadným designem, tvořeným růžovými a zelenými ploškami.

Reklama