Nová limitovaná edice parfémové vody

Estée Lauder přichází tuto jarní sezonu s novou, mladistvou a bezstarostnou vůní - představujeme novou parfémovou vodu pleasures Flower. Tato životem pulzující květinovo ovocná vůně oslavuje kreativní, spontánní a svobodomyslnou Květinovou dívku, nejpravdivější vyjádření jara. Originální, přírodní a navždy mladá. Můžete skrz ni cítit jas jarní sezóny.

Estée Lauder

VŮNĚ
Vrchní tóny: pleasures Flower se otevírá šťavnatým třpytem bergamotu, neroli a mandarinky v nichž se snoubí černý rybíz a tóny zelených listů, které vůni dodávají ostrou svěžest.
Tělo vůně: Oslavy této sezony odkrývají živé pivoňky a růže, které divoce kvetou v srdci vůně. Jemné zvonky růžové konvalinky stejně jako bohatého jasmíny zdobí tuto jarní kytici. Kokosová voda dodává vůni vitalitu a probouzí všechny smysly.
Spodní tóny: Ambrox a vetiver dodávají vůni hladkost, ryzí teplo a energický charakter vůně, která vydrží.

BALENÍ
Estée Lauder pleasures Flower má svou, jako ostatní vůně pleasures, charakteristickou lahvičku. Design flakonu reflektuje svobodomyslnou povahu pravé Květinové dívky a je vybaven hravým květinovým potiskem ze sítotisku inspirovaný odvážným stylem Pop artistů jako Andy Warhol a Roy Lichtenstein.

CENA:
50ml 1790 Kč
K dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder.

Reklama