Proslulá řada dlouhodržících a stay-in-place makeup produktů Double Wear představuje nové a vylepšené Double Wear Stay-In-Place tužky na oči. Díky stejnému oblíbenému složení, NOVÉ Double Wear Stay-In-Place tužky na oči jsou nyní voděodolné, mají silikonový aplikátor na druhém konci na rozmazání a aktualizovanou řadu odstínů.

NEW Double Wear Stay-in-Place tužky na oči jsou mimořádně krémové, poskytují intenzivní krytí a výraznou barvu. Snadno se nanáší a díky luxusnímu složení s nimi vytvoříte linku jedním hladkým tahem, bez přerušování a linka se prakticky vpije do pokožky. Díky kombinaci jedinečných technologií a pečlivě vybraných přísad. bezproblémově a dlouhodobě drží, snadno se rozmažou, splynou a celkově aplikují.

NEW Double Wear Stay-in-Plac

  • Dlouho držící složení pomáhá pigment udržet na svém místě, zajišťuje hladkou aplikaci a příjemné „nošení“ na kůži.
  • Barevné, zářivé pigmenty a luxusní jas perel, které jsou pečlivě začleněny do struktury, poskytují intenzivní syté barvy a ohromující lesk.
  • Vitamín E a jojobový olej, které jsou součástí složení, pomáhají pokožku nejen hýčkat a chránit , ale poskytují také jemnou aplikaci a příjemné „nošení“.

Od perfektní linky až po kouřový efekt, NOVÉ Double Wear Stay-in-Place tužky na oči umožňují snadné vytvoření jak denního, tak i nočního makeupu, díky doplněné řadě odstínů. Nová řada obsahuje 10 zářivých odstínů jak matných, tak lesklých.

Každá perfektně dlouhodržící tužka na oči se dá ořezat a má na druhém konci silikonový aplikátor pro snadné rozmazání. Speciálně navržené k rychle se přizpůsobivému složení, zkosený tvar silikonového nádstavce je přizpůsoben přirozenému tvaru oka a umožňuje snadné rozetření.

Dostupnost: NOVÉ Double Wear Stay-in-Place tužky na oči budou k dostání v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín, parfumeriích Sephora, Douglas, Marionnaud CZ, Marionnaud SK, FAnn CZ a FAnn SK od února 2015.

Doporučená cena: 590 Kč / 22 EUR

Reklama