Přední kosmetická společnost v oblasti antioxidační ochrany představuje nový krém s několika prospěšnými účinky a schopností postarat se krásnější pleť, který chrání, zdokonaluje a hydratuje

DAYWEAR ANTI-OXIDANT BEAUTY BENEFIT CREME SPF 35

Společnost Estée Lauder vždy zaujímala přední pozici v oblasti vědeckého výzkumu pro vývoj výrobků s antioxidačními vlastnostmi. Nyní přichází s úplnou novinkou v historii vývoje pečujících výrobků s antioxidanty. Zatím poslední přírůstek do řady DayWear, NOVÝ KRÉM DAYWEAR ANTI-OXIDANT BEAUTY BENEFIT CREME SPF 35, jež zohledňuje filozofii Estée Lauder, že „Každá žena může být krásná“, nabízí zcela nový přístup, jak docílit krásné pleti. Tento nový krém od Estée Lauder se schopností pleť zdokonalit, jehož základem je doposud nejdokonalejší komplex nejdůležitějších antioxidantů, „dokáže vše najednou“ v jediném kroku. Výsledkem je zdravě vypadající pokožka s vyváženým tónem - pro její krásný vzhled i v budoucnu.

KRÉM DAYWEAR ANTI-OXIDANT BB CREME SPF 35 je k dispozici ve dvou odstínech zdokonalujících vzhled pro širokou škálu tónů pleti. Neobsahuje olej, je na pleti velmi lehký a je určen pro všechny typy pleti. Chrání, zdokonaluje a hydratuje - a to vše najednou. Tento krém s několika prospěšnými účinky je možné nosit samotný nebo pod make-upem. Jemně kryje, minimalizuje tak nedokonalosti a maximalizuje přirozenou zářivost pleti, přitom redukuje nadměrnou tvorbu mastnoty a lesk tak, aby pleť vypadala stále krásná. Díky nejúčinnějšímu Komplexu super antioxidantů, který je vlastnictvím společnosti Estée Lauder, a Moderní širokospektrální ochraně proti slunci se SPF 35 se pokožce dostává moderní ochrany před okolními nepříznivými vlivy, přičemž jemné pigmenty, rozjasňující optika a perleť odrážející světlo působí v synergii a zdokonalují vzhled pleti. Vysoce účinná směs vyvážených hydratačních látek a lipidy posilující bariéru vlhkosti pleti ještě poskytují hlubokou a dlouhotrvající hydrataci. Pleť je bez chybiček, je velmi účinně chráněná, zdokonalená a zároveň hydratovaná a lépe dokáže odolávat vzniku prvních známek stárnutí.

CHRÁNÍ

DAYWEAR ANTI-OXIDANT BEAUTY BENEFIT CREME SPF 35KRÉM DAYWEAR ANTI-OXIDANT BB CREME SPF 35 poskytuje průlomovou komplexní a celodenní antioxidační ochranu od Estée Lauder a zároveň široké spektrum ochrany před sluncem se SPF 35, díky čemuž napomáhá neustále chránit pokožku proti poškození způsobovanému okolními vlivy a před předčasným stárnutím pleti.

  • Zatím nejúčinnější Komplex super antioxidantů, který vyvinula společnost Estée Lauder, poskytuje optimalizovanou směs pěti nepostradatelných antioxidantů (ergothionein, vitamín C, vitamín E, eukarion a jedinečný ferment získaný z hlubokomořských mikroorganismů) - ta byla zvláště sestavena tak, aby neustále recyklovala a obnovovala účinek antioxidantů. V in-vivo testech bylo klinicky prokázáno, že tento komplex, jež doplňuje přirozené zdroje antioxidantů v pokožce pro zajištění komplexní celodenní antioxidační ochrany, nabízí 8hodinovou antioxidační ochranu. Kombinace antioxidantů je tak účinná, že neutralizuje všechny hlavní typy škodlivých volných radikálů, jejichž působení může vést ke vzniku předčasných známek stárnutí.
  • Moderní širokospektrální ochrana proti slunci se SPF 35 poskytuje ochranu proti UVA a UVB záření - splňuje tedy ty nejnáročnější celosvětově uznávané standardy pro ochranu proti UVA záření. Tím, že složení krému pomáhá pleť bránit se proti škodlivým UV paprskům svou lepší fotostabilitou, chrání ji, aby si po delší dobu zachovala svůj mladiství vzhled.

ZDOKONALUJE

KRÉM DAYWEAR ANTI-OXIDANT BB CREME SPF 35 poskytuje jemné krytí a díky tomu pleť získává dokonalý vzhled, kdy jsou zakryty již vzniklé viditelné známky stárnutí. Jemné pigmenty a rozjasňující optika vyrovnávají tón pleti, zatímco perleť odrážející světlo dodává pleti zářivý nádech. Moderní složení tohoto krému, který je k dispozici ve dvou neutrálních odstínech pro širokou škálu tónů pleti, vyhlazuje pleť, vyvažuje její tón a zdokonaluje její vzhled. Při péči o pleť se nanáší jako poslední a lze ho nosit samotný pro přirozený a svěží vzhled nebo pod make-upem jako hladký a zářivý podklad.

HYDRATUJE

V KRÉMU DAYWEAR ANTI-OXIDANT BB CREME SPF 35 je obsažena účinná směs vyvážených hydratačních látek, včetně kyseliny hyaluronové, a lipidy posilující bariéru vlhkosti, které pokožce zajišťují okamžité a dlouhotrvající zvlhčení s chrání ji tak před dehydratací, jež může urychlit vznik viditelných známek stárnutí. Navíc díky lehounkému složení bez obsahu oleje zůstává pokožka v rovnováze, protože je redukována nadměrná tvorba mastnoty a lesk a docíleno nádherného vzhledu pleti.

CHARAKTERISTICKÁ OKURKOVÁ VŮNĚ:

KRÉM DAYWEAR ANTI-OXIDANT BB CREME SPF 35 má charakteristickou okurkovou vůni výrobků řady DayWear, kterou si zamilovaly ženy po celém světě. Tóny zelených listů a vodní tóny křupavé okurky dodávají pocit chladivého osvěžení, zatímco čistá vůně okvětních lístků jasmínu, fialky a jemného bramboříku se starají o uklidňující vyváženost.

Reklama