5f6b43cf64425obrazek.png
Nová řada HELLO, GOOD STUFF! zcela odpovídá heslu “Clean Beauty”. Její heslo je: Co je dobré pro tvoji pleť, je dobré i pro tebe!” Všech šest produktů obsahuje nejméně 90 % přírodních složek, je veganských a bez mikroplastů, parabenů, PEGů a minerálních olejů. Tou hlavní součástí nového updatu je nový hydratační make-up Pretty Natural, který byl vyvinut společně se zákazníky essence. Jejich přání bylo vyslyšeno a vznikl veganský make-up s lehkou strukturou, který na pleti zanechá přirozený vzhled a poskytuje 24hodinovou hydrataci. Dostupný v mnoha odstínech! Kromě toho jsou mezi novinkami essence také nové inovativní produkty pro výrazný oční make-up, neodolatelné rty a bezchybné nehty. A pro každého milovníka make-upu, který touží po neustálém zdokonalování, nabízíme každý měsíc nové online exkluzivity na www.essence.eu, kde najdete také inspirativní návody, skvělá videa a zajímavé novinky o essence. Jděte do toho a proklikejte si je!

HELLO, GOOD STUFF!5f6b45930b57dobrazek.png

HELLO, GOOD STUFF! je perfektní shodou pro každého beauty závisláka, který miluje jednoduchý, přirozený a efektní styl. Šest nových produktů obsahuje nejméně 90 % přírodních ingrediencí, které hýčkají pokožku a dodávají jí krásný přirozený vzhled. To vše díky mottu “Clean Beauty”. Všechny produkty jsou veganské a neobsahují mikroplasty, parabeny PEGy ani minerální oleje. Protože to, co je dobré pro přírodu, je taky dobré pro tebe a tvoji pleť!

OČNÍ STÍNY
5f6b447160543obrazek.png
DENNÍ DÁVKA… očních stínů! Tyto tři nové oční stíny ti přinesou dobrou náladu! Každý obsahuje devět metalických, třpytivých a matných stínů s vysokou pigmentací, které boří hranice expresivních stylů líčení očí. Paletka ENERGY nabízí silné zlaté a oranžové stíny, v LOVE se ukrývají nositelné růžové stíny a intenzivní POWER s červenými a modrými stíny vytvoří dechberoucí a výrazný vzhled. Paletky jsou balené v udržitelném balení ze 100% recyklovaného papíru, jsou bez magnetů a díky své velikosti se vejdou do každé kabelky

RTĚNKY A TUŽKY NA RTY

Rtěnka this is me. semi shine a tužka na rty soft & precise
5f6b44d0e795eobrazek.png
Populární rtěnky this is me jsou zpět! Osm nových pololesklých odstínů zanechávají na rtech jemně lesklé a vysoké krytí. Složení s výživným ricinovým olejem se jemně vpije do rtů a společně s tužkou na rty soft & precise vytváří perfektní dvojici pro neodolatelné rty.

PODKLAD

Podklad PRIME+ STUDIO
5f6b44e9c9c41obrazek.png
Tyhle primery budou tvým novým parťákem do nepohody! Nejenže prodlužují výdrž make-upu, ale také viditelně zjemní póry. Krémová textura se do pokožky rychle vpije a je lehoučká jak peříčko. Make-up tak můžeš nanést ihned po podkladu! K dispozici je ve dvou variantách: HYDRATING pro osvěžení pleti s kokosovou vodou a kyselinou hyaluronovou pro 24hodinovou hydrataci a PROTECTING pro dokonalou ochranu pleti před slunečními paprsky díky SPF 20 s UVA a UVB filtry.

LAKY NA NEHTY
5f6b4524dc5a9obrazek.png

  • Podkladový lak clean & care
  • Lak na nehty clean & strong
  • Krycí lak clean & glam

Nová řada laků na nehty clean & ... je dokonalým doplňkem pro všechny, kteří chtějí mít přirozenou manikúru a čisté svědomí. Podkladový lak clean & care s broskvovým olejem obsahuje 95 % přírodních přísad a zajišťuje krásně upravené nehty, které jsou připravené na barevný lak clean & strong. Ten obsahuje sedm moderních a nositelných odstínů s obsahem 86 % přírodních ingrediencí. Nehty posílí už za jeden týden! Vše dokončuje krycí lak clean & glam s 80 % přírodních ingrediencí, který dává nehtům třpytivý povrch. Jeho třpytivé částice jsou biologicky odbouratelné.

Více na ESSENCE
5f6b4570894a8obrazek.png

Reklama