Kávovar je dnes již běžným pomocníkem v domácnosti, díky kterému si můžeme vychutnat skvělou kávu v pohodlí domova. Moderní vychytané kávovary nejen připraví skvělou kávu, ale také nabízí široké možnosti pro různé typy kávy – můžete si vychutnat šálek kávy, na jakou máte zrovna chuť… a je to tak jednoduché!

S kávovarem Latt'Espress se vám otevírá svět nečekaných chutí a vůní, neboť vaše káva bude plná chuti a aroma, jako byste si ji právě objednali ve své oblíbené kavárně. 

Cappuccino si dopřejte stiskem jediného tlačítka. Uvidíte, že už si nebudete ani umět představit ranní vstávání bez lahodné kávy, nebo víkendovou siestu bez svého cappuccina. Když bude manžel hodný, možná mu taky jedno uděláme, co vy na to? Káva chutná i zahřeje 

Krups

Jistě to znáte. Babička chce kávu horkou jako právě vroucí voda, maminka si espresso vychutná nejlépe, když je rovnou na pití. Dopřejte jim vždy jejich oblíbenou kávu tak, jak ji mají nejraději.  Díky možnosti nastavit sílu chuti kávy- množství namleté kávy 7-9g/šálek,  velikost nápoje, ale také teplot nápoje individuálně. A bez čekání - thermoblok zajistí, že vaše káva bude mít tu správnou teplotu již od prvního šálku. Díky velkému prostoru pod výpustí můžete experimentovat i s velikostí šálků a sklenic. A náš tajný tip: nejlepší cappuccino má teplotu 70° C.

Dobrota, vitamíny, zdraví - prostě mléko

Možnost připravit mléčnou pěnu z opravdového mléka ocení nejen děti, které se ji naučily pít, když chodí s maminkami a jejich kamarádkami do kaváren, do dětských koutků, kde si hrají s dinosaury a staví lego. Jejímu kouzlu propadnete jistě i vy. Je totiž tak krásně jemná a nadýchaná, že ji budete chtít mít každý den. Zapomeňte na sušené mléko, v nádobě na opravdové mléko máte neocenitelného spojence, kterého pomocí magnetického uchycení připevníte k podstavci a snadno ho propojíte s parní tryskou nad šálkem.  

Delikátní a jemné cappuccino

Je nadýchané, hebké a delikátní. Že nevíte, o čem je řeč? No přece o cappuccinu, které s kávovarem Latt'Espress připravíte stisknutím jediného tlačítka. Dopřejte si cappuccino jako z kavárny v pohodlí domova každý den. O perfektní napěnění se stará parní tryska, která je propojena přímo s nádobou na mléko. K dokonalé pohodě už chybí jen houpací křeslo a knížka. Můžete si zvolit i hrubost mletí kávy tak, jak to máte rádi, takže už vám nic nebude bránit vykouzlit si ideální cappuccino.

Snadná údržba čistoty

Čištění  spřovací komory, odvápňování a podobné neoblíbené činnosti už vám požitek z kávy kazit nebudou. KrupsNemusíte si šálek voňavé kávy odpírat jen proto, byste je kávovar  museli složitě čistit. S automatickým proplachem spařovací komory  po zapnutí nebo při vypnutí přístoje, se vždy kávovar dokonale vyčistí , a vy nemusíte  do přístroje složitě ručně zasahovat.  Ani s okruhem, kterým prochází mléko, si nemusíte dělat starosti, spusťte automatické čištění a stejně jako v případě spařovací komory bude za chvíli kávovar připraven k dalšímu použití.

Kávovar vás upozorní na potřebu čistění čistící tabletou, popřípadě na potřebu odvápnění odvápňovacím přípravkem.  Při přípravě černé kávy, nebudete muset Váš kávovar téměr nikdy odvápňovat, a když, přístroj si sám řekne rádově po tisících cykled přípravy  černé kávy.  

Nežádoucí vliv chlorované vody na chuť kávy, můžete snadno eliminovat  díky vodnímu filtru Claris Aqua se zpětným chodem, jako u profesionálních filtrů

Důležité součásti kávovaru:

  • Funkce Cappuccino jedním stiskem pro snadno přípravu cappuccina
  • Nádoba na mléko s parní tryskou nad šálkem pro dokonalou mléčnou pěnu
  • Patentované hydraulické pěchování kávy, tlak 15 barů a dvojité spaření pro plnou chuť, vůni a bohatou cremu
  • Automatické čistění okruhu mléka a samočištění spařovací komory bez zásahu dovnitř přístroje
  • Odolný nastavitelný nerezový mlýnek
  • Jednoduché ovládání s LCD displayem
  • Nejmenší „cappuccino jedním dotykem“ na světě
  • Plná chuť a aroma kávy jako v kavárně

Více na portále ALZA

Více na portále Heuréka

Více na http://www.krups.cz/

Reklama