Ahojky,
seriály jsem sledovala a sleduji. Mám ráda české seriály, klasiku, jako je Taková normální rodinka, Nemocnice na kraji města, Hříšní lidé města pražského, Dobrodružství kriminalistiky, Létající Čestmír... určitě bych jich tu mohla vypsat spousty. Na tyto seriály můžu koukat pořád dokola, i když už je znám nazpaměť. Jsou pěkně natočené, odpočinu si u nich.
Z těch současných koukám na Ulici, Letiště a Zoufalé manželky. Ty se celkem povedly, myslím si. U Manželek a u Letiště se zasměju a Ulice mi přijde taková přirozená, že se tam občas v nějaké postavě i vidím. Díly nejsou sáhodlouhé, a přestože to běží už docela dlouho, pořád mě to baví sledovat. Samozřejmě se mi stane, že občas nějaké díly prošvihnu, ale co, svět se přeci nezboří.
Jooo, ten by se zbořil, kdyby někteří seriáloví maniaci neviděli pár dílu Esmeraldy :-) Kdysi, když tento seriál běžel v televizi, jeli jsme s přítelem v létě stanovat do autokempu. Chtěli jsme si užít klídku, přírody a trochy toho nepohodlí. Přijeli jsme, postavili jsme stan, vybalili spacáky a karimatky... Akorát jsem si tam v tu chvíli připadala jako exot. Všude kolem karavany nebo stany, u kterých se větraly peřiny. Ale co, říkala jsem si, hold jsou lidé zimomřiví. Ale když potom uhodila pátá hodina, kemp se téměř vylidnil a snad z každičkého stanu a karavanu se nesla znělka seriálu Esmeralda, šla jsem do kolen. Tak takový seriálový maniak opravdu nejsem...

Sepy


Milá Sepy,
a to měli ve stanu televize na autobaterii?

Reklama