Dalším znamením egyptského horoskopu, které se o slovo hlásí 4. dubna a své působení ukončí 6. května, jsou vibrace bohyně Eset. 

Podle věštírny.com je tato nejslavnější egyptská bohyně pokládána za dárkyni a ochránkyni života. Je zároveň bohyní domácího krbu, která je posilována láskou k bratrovi a zároveň manželovi Usirovi. Svou věrnost a oddanost projevuje i svému synovi Horovi, kterému podle starých mýtů pomohla znovu nabýt dědictví po otci.

Isis

Nejčastěji je znázorňována v lidské podobě s hieroglyfickým názvem svého jména (trůnem) na hlavě. Její častá zpodobnění s malým Horem na klíně tvoří možná předobraz křesťanské madony.

Jedinci narozeni v tomto čase jsou mnohostranně nadaní a charakterizuje je klidná a trpělivá povaha. Vyznačují se hlubokou vnitřní silou a vůlí. Umí ocenit poklidné a jisté okolí, ovšem také lpí na minulosti. Velmi snadno se dokážou orientovat v každé situaci, jsou do značné míry přizpůsobiví a dobře přístupní veškerým novinkám, které se objeví. Bez potíží se rozhodují a spoléhají vždy na vlastní dojmy a pocity než na zkušenosti a rady druhých.

V práci bývají tito zrozenci velmi přesní a spolehliví. Jejich vrozená touha po vědění je značná, mohou se zdát velice vzdělaní, ale většinou jsou tyto znalosti spíše povrchního rázu. Jen výjimečně podléhají pesimismu a beznaději. I když se jim nedaří a zdá se, že je vše ztraceno či marné, jsou schopni zmobilizovat svou sílu a vůli k velkým výkonům. Nositelé této egyptské bohyně milují svůj domov a svou rodinu nade vše! Bývají oddaní a věrní vůči svým dětem i ke starším rodinným příslušníkům, bez pocitu, že se pro ně obětují. Jsou to z podstaty veselí, vtipní a společenští lidé. Mají nesmírně vyvinutý smysl pro umění a mnoho lidí narozených v tomto období jsou skvělými umělci, a to od architektů po herce a zpěváky.

Čtěte také:

Reklama