Pánské prvky, prolínající se do ryze ženských elementů, neutrální a tlumené barvy, systematické linie v kontrastu s precizním detailem. Tak by se dala charakterizovat nová kolekce Michaely Suré pro ženy, které chtějí svoji ženskost zvýrazňovat sebevědomě, decentně a zároveň se cítit pohodlně.

„Dandy je určená dámám, vyhýbajícím se volánkům, pestrých barvám, nápadných vzorům a přezdobenosti, ženám, které na svoji ženskost nechtějí upozorňovat prvoplánově a za každou cenu,“ říká Michaela.

Pro kolekci jsem použila špičkové, převážně přírodní materiály jako hedvábí a kvalitně zpracovanou bavlnu a vlnu. Důraz kladu hlavně na originalitu kousků, top materiály a precizní zpracování.

Díky základním barvám jsou jednotlivé kousky vzájemně dobře kombinovatelné a dávají tak vyniknout doplňkům, kterými každá žena dotváří svůj osobitý styl.  

O Michaele

Michaela Surá již od svých studií na střední textilní škole tvoří převážně dámskou módu. Zaměřuje se na zakázkové navrhování a speciální sezonní kolekce, jednou z nich byla například SAILOR, která se jednoznačně věnovala letní módě v námořnickém stylu. Její kolekce jsou vždy jiné a rozdílné, dokáže navrhovat crazy kousky pro teenagerky, cool styl pro mladé ženy nebo elegantní oděvy pro sofistikované dámy.

Čtěte také:

 

Reklama