ERV Evropská pojišťovna se rozhodla vyjít vstříc velkému zájmu cyklistů a rozšířila pojištění jízdních kol. Pojištění se už nevztahuje jen na nově zakoupená kola, ale pojistit si můžete každé kolo, které není starší než 2 roky.

ERV

Každé starší kolo musí jeho majitel fyzicky přivézt do cykloprodejny, kde projde základním servisem. Cyklista také musí předložit pokladní doklad nebo fakturu s cenou kola. „V případě krádeže kola, dostává klient voucher do obchodu, kde si kolo pojistil. Pokud dojde k  poškození kola, musí ho majitel nechat opravit tam, kde si pojištění sjednal,“ upřesňuje podmínky ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas.

Pojištění jízdních kol má široký rozsah pojistné ochrany. Vztahuje se na krádež jízdního kola z objektu i volného prostranství, z auta i nosiče na kolo. Stejně jako na loupež. V klidu mohou být klienti i v případě poškození nebo zničení kola při nehodě a přepravě. Pojistka se vztahuje i na vandalismus. Pojištění se dá uzavřít na jeden nebo dva roky a platí jak v České republice, tak po celém světě. Velkou výhodou pro cyklistické nadšence je, že ERV Evropská pojišťovna nezohledňuje amortizaci. To znamená, že v případě zničení či odcizení kola dostane majitel kola voucher na nový výrobek. „Máme naprosto srozumitelné pojistné podmínky s minimem výluk. Vyřízení pojistné události řešíme s klienty samozřejmě i online a trvá maximálně sedm dní,“ dodává Rušikvas.

ERV

Pojištění jízdních kol od ERV Evropské pojišťovny zaštítily takové osobnosti, jako je například dvojnásobný mistr světa, mistr Evropy a dvacetinásobný mistr republiky v biketrialu Josef Dressler. Každý, kdo si kolo pojistí u ERV Evropské pojišťovny do konce května, navíc může vyhrát pobyt na víkendovém campu Josefa Dresslera. Více informací na www.ERVpojistovna.cz.

Vlastimil Divoký
Manažer marketingu a komunikace


O ERV Pojišťovně: ERV Pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven a patří do rodiny největší světové zajišťovny Munich Re. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV Pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Samozřejmostí jsou i speciální pojištění přizpůsobená zaměření cesty (lyžování, golf, rizikové sporty, cesty autem).

ERV

Reklama