Hledáte v Praze místo, kde se můžete sportovně vyřádit, dopřát si relaxu nebo uspořádat společenskou akci? Pak vám chceme doporučit Erpet Golf Centrum!

Erpet Golf Centrum

Erpet Golf Centrum je společensko-sportovní areál a již dvacet let je přístavem nejen milovníků golfu, ale i dobrého jídla, relaxace a zdravého pohybu. Golfové zázemí s driving range, golfovými simulátory, puttingem a pitchingem nemá u nás konkurenci. A pokud zrovna necháte hole doma, nebo neholdujete golfu, můžete využít některé z dalších sportovních zařízení, které Erpet Golf Centrum nabízí.

Erpet Golf Centrum

Erpet Golf Centrum

Protože začíná léto, chceme vám doporučit venkovní bazén!

Erpet Golf Centrum

Koupel ve slunečních paprscích i ve vodě s ideální teplotou. Přesně tak vypadá letní den v našem venkovním areálu. Bazén se zabudovanými protiproudy, vířivými tryskami a vodním chrličem oceníte v době letních horkých dnů. Kromě půvabné scenérie s dominantou Vyšehradu na druhém břehu Vltavy vás jistě dokáže rozptýlit i široká nabídka chlazených nápojů s donáškou k lehátku. Nabízíme vám bazén a dětské brouzdaliště. Travnatou odpočinkovou zónu s pohodlnými lehátky a slunečníky. Rádi pro vás připravíme i zahradní grilovaní, párty a různé oslavy.

Erpet Golf Centrum

Erpet Golf Centrum

Celou nabídku najdete na stránce www.erpetgolfcentrum.cz/venkovni-areal/bazen.

Reklama