Hledáte v Praze místo, kde se můžete sportovně vyřádit, dopřát si relaxu nebo uspořádat společenskou akci? Pak vám chceme doporučit Erpet Golf Centrum!

Erpet Golf Centrum je společensko-sportovní areál a již dvacet let je přístavem nejen milovníků golfu,

ale i dobrého jídla, relaxace a zdravého pohybu. Golfové zázemí s driving range, golfovými simulátory, puttingem a pitchingem nemá u nás konkurenci. A pokud zrovna necháte hole doma, nebo neholdujete golfu, můžete využít některé z dalších sportovních zařízení, které Erpet Golf Centrum nabízí.

Erpet Golf Centrum

Skvělé podmínky pro sportovní vyžití

Zahrát si můžete tenis, squash, badminton, stolní tenis, malou kopanou. Pochutnat si na lahodném jídle a pití můžete v útulné restauraci, či na venkovní terase. Sluníčko si užijete u našeho venkovního bazénu. Našich služeb můžete využit i v případě, že potřebujete uspořádat společenskou akci, sportovní akci, teambuilding, obchodní jednání, oslavu narozenin, svatbu nebo konferenci.

bazén

Lokace v blízkosti centra Prahy s možností hlídaného nonstop parkoviště, zároveň unikátní kombinace konferenčních a sportovních prostor přímo nahrává netradičnímu řešení, které nadchne a pobaví. Věříme, že pokud přijdete jednou, budete se k nám rádi vracet celoročně, stejně jako všichni naši spokojeni zákazníci.

FIREMNÍ AKCE až pro 2000 osob

Kombinace konferenčních a sportovních prostor přímo nahrává netradičnímu řešení společenských akcí. Catering pro všechny akce zajišťuje profesionální gastronomický tým z restaurace Erpet Golf Centra. Areál, který je jedním z nejpraktičtějších míst, kde pořádat sportovní a společenské akce, teambuildingové aktivity, párty u bazénu, společenská setkání, rodinné oslavy, dětské narozeniny, workshopy, školení a tiskové konference.

Erpet Golf Centrum

Výhodou Erpet Golf Centra jsou vnitřní i venkovní prostory. Venkovní prostory jsou využitelné na akce až pro 2000 osob. Vnitřní prostory: hala pro 400 osob, restaurace, konferenční místnost pro 80 lidí.

GOLF – patříte mezi golfové nadšence?

Golfová hala je srdcem celého centra. Každý golfista tady najde kdykoli během roku ideální útočiště pro své zdokonalení. Dvopodlažnímu driving range se čtrnácti odpališti sekunduje rozsáhlý putting green a šestijamkové hřiště pro nácvik krátké hry. Pokud nemáte zrovna možnost nasednout do letadla, můžete se na některém z více než 30 světových hřišť ocitnout díky čtyřem Full Swing Golf simulátorům přímo pod naší střechou. A jestliže s golfem teprve začínáte, je naše hala idealní místo, kde se vás s profesiálním přítupem ujme některý z našich špičkových trenérů a cvičitelů. V tradiční golfové akademii pak můžete své úsilí zakončit zkouškou způsobilosti. S golfovým vybavením si také hlavu lámat nemusíte vše potřebné vám rádi půjčíme.

bazén

SPORT  - sportujte celý rok

Své obchodní partnery, kolegy i rodinné příslušníky můžete u nás při jakékoli příležitosti porazit, anebo nechat vyhrát v mnoha týmových aktivitách. Erpet Golf Centrum disponuje třemi celoročně přístupnými tenisovými kurty s umělým povrchem, se dvěma plně klimatizovanými squashovými kurty v ASB provedení, třemi badmintonovými kurty a stolním tenisem. Dále pro vás můžeme třeba uspořádat turnaj v malé kopané na venkovním fotbalovém hřišti. 

VENKOVNÍ BAZÉN – SUPER MÍSTO V CENTRU Prahy pro relax

bazén

Koupel ve slunečních paprscích i ve vodě s ideální teplotou. Přesně tak vypadá letní den v našem venkovním areálu. Bazén se zabudovanými protiproudy, vířivými tryskami a vodním chrličem oceníte v době letních horkých dnů. Kromě půvabné scenérie s dominantou Vyšehradu na druhém břehu Vltavy vás jistě dokáže rozptýlit i široká nabídka chlazených nápojů s donáškou k lehátku. Nabízíme vám bazén a dětské brouzdaliště. Travnatou odpočinkovou zónu s pohodlnými lehátky a slunečníky. Rádi pro vás připravíme i zahradní grilovaní, párty a různé oslavy.

bazén

RESTAURACE – ochutnejte dobrou kuchyni!

Od rána do pozdních večerních hodin je pro Vás otevřena příjemná restaurace s nabídkou lahodného jídla a nápojů. Ať už plánujete klidnou snídani, nebo pracovní oběd, spolehněte se, že Vám u nás bude chutnat.Restaurace Erpet Golf Centra je ideální pro rychlé obědy, odpolední posezení u kávy, večeře pro dva, svatby nebo společenské a firemní party. Erpet Golf Centrum

TERASA – užijte si venkovní zábavu s míchanými drinky!

V letních měsících je u restaurace otevřena letní terasa s barem a výhledem na Vyšehrad, která nabízí širokou škálu specialit a nepřeberné množství míchaných nápojů, fresh džusů či výborných vín z celého světa.  Posezení je zde opravdu příjemné.

KONFERENČNÍ CENTRUM – potřebujete se svou firmou uspořádat školení nebo firemní akci?

Ideální prostory k pořádání konference, eventu, coffee breaku, prezentace, semináře, školení, workshopu, jednání, kurzu, besedy. Variabilita prostoru, nabídka cateringu a možnost kombinace se sportovním programem dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Erpet Golf Centrum

PARKOVIŠTĚ

K dispozici je pro Vás hlídané parkoviště s možností i dlouhodobého pronájmu parkovacího stání.

Ostatní služby – co můžete ještě využít?
Kadeřnický salon Venus / Golf Studio Shop / Sportservis v Erpetu / Fyzioterapie / Erpet Studio

Veškeré informace naleznete na www.erpetgolfcentrum.cz.

Reklama