Eroticon

Je manželství největší úchylkou naší planety? Hrozí kryptozoologům znásilnění příšerami, které měl již dávno zavát čas? Dokáží umělci zalepit i roztrhaná srdce? Máme se bát mimozemšťanů? A co na to Božena Němcová? Všechno se dozvíte na pestrých přednáškách! Letos se můžete například těšit již tradičně na servítky si neberoucí Ivanu Kuglerovou, předního českého kryptozoologa a cestovatele Ivana Mackerleho, či publicistky Jitu Splítkovou a Martinu Bittnerovou.

EroticonOchuzeni nezůstanou ani ti, kdož nechtějí den prosedět v útulném prostředí hlavního sálu. V malém sále se můžete naučit na dvou workshopech základy břišních tanců od profesionální lektorky, zapojit se do soutěžní dílny bodypaintingu s mottem Tělo jako vzkaz, či si porovnat své chlípně-biologické vědomosti v horkém křesle soutěže Chcete být eroticonářem? Krom vědomostních soutěží se Eroticoní novinkou stane i panelová diskuze „Mám to na háku", v jejíž středu stanou vyznavači netradičních praktik. Závěrem večera si v soukromí malého sálu můžete nechat věštit budoucnost.

Letošní Eroticon neušetří ani rozlehlou zahradu. Na malém pódiu proběhne workshop fotografie pro ty, kteří si chtějí vyměnit zkušenosti, či si nechat nafotit sérii okouzlujících snímků. Těšit se tu můžete i na tradiční tombolu s cenami knižními, praštěnými, ale i pekelně sexistickými. Zahradu v odpoledních hodinách obsadí také trénink lukostřelby na cíl s podtitulem Shoď parohy!

EroticonZdá-li se vám to stále málo, věřte, že výčet ještě nekončí. Divadelní uskupení Perly sviním si pro vás na odpoledne připravilo kus jménem Nahý jsi krásný a večer se těšte na Základní instinkt Kočovné divadelní společnosti Jakuba D. Kočího. Taneční studio Badira jako již tradičně okouzlí zejména muže smyslným vystoupením orientálních tanců a pro ty, kteří se potřebují vyřádit v rytmu pořádné muziky rozduní v nočních hodinách Besední restauraci živelná flower-punková kapelka The Puppits. No řekněte, co za vstupné 70-80 korun chtít víc?

Těšíme se na vás 23. května v Besední restauraci Hlubočepy od 11.00 do 23.00 hodin.
Pro další informace navštivte web: eroticon.mysteria.cz

Reklama