V tipu čtenářky Bokul, který jsme si dovolili zařadit před desátou hodinou, si můžete přečíst o prvním erotickém románu v její knihovně. A prohlédnout si můžete i videoupoutávku!

Není sice po desáté hodině, ale venku už je tma jak v ranci, tak proč neuveřejnit tip na erotický román, že?

Zaslala ho čtenářka Bokul...


Milé čtenářky a čtenáři ženy-in!

V prosinci jsem od ženy-in dostala za příspěvek „Můj jediný ex-přítel už umřel“ balíček s 3 knihami a jak jsem slíbila, dnes předávám informace alespoň o jedné z nich, kterou jsem hned v prosinci jedním dechem přečetla.

  • Eva Berlinová: Hrana rozkoše

Knihu vydalo nakladatelství Ikar.

Anotace:

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit a nedovolí, aby v cestě jeho tužbám stála nějaká pravidla. Jediné, čeho se bojí, je skutečná láska… Dylan shromažďuje informace pro novou knihu a přitom se seznámí s Alecem. Ten jí nabídne neopakovatelný vhled do vztahu plného bolesti a rozkoše, pokud se mu ovšem plně odevzdá. Pyšná Dylan je přesvědčená, že ji Alec nezlomí… ale brzy v sobě objeví pocity a touhy, o kterých neměla tušení. Alec je zkušený dominant, a proto ho city k té zvláštní, nepoddajné ženě zaskočí. Dokáže se sám vzdát bezpečných mantinelů a poslechnout své srdce, aby si udržel ženu, která ho poprvé v životě srazila na kolena?

Hrana rozkoše je prvním erotickým románem v mé knihovničce - tedy spíše knihovně. V době, kdy médii byly šířeny zprávy o úspěchu románu Padesát odstínů šedi, jsem četla tuto knihu z pera Evy Berlinkové a byla jsem nadšena. Četla jsem jedním dechem a těšila jsem se na další a další kapitolu. Ačkoli se velká část děje týká méně obvyklých erotických praktik, román má mnohem silnější podtext. Obrana člověka před okolím dominancí. Setkání dvou jedinců, kteří se svým dominantním postojem snaží dostatečně oddělit od citů a okolního světa, skončí vyznáním se ze svých prožitků. Zda příběh skončí velkou láskou nebo jen poznáním sebe sama, co přinesla bolest hlavní hrdince knihy, to vše Vám prozradí kniha sama.

Když jsem svém kamarádce o této knize psala, měla pocit, že jsem četla právě Padesát odstínů šedi. Jelikož jsem tento populární román nečetla, nemohu obě díla srovnat, ale zřejmě se obě knihy v něčem podobají. Pokud hledáte vzrušení, zkuste tuto knihu, já jí dávám jedničku.  

Na závěr připojuji ještě videotrailer ke knize.

Pěkný víkend přeje Bokul

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8.2.2013: Jakou knihu byste právě teď doporučila své kamarádce?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V podvečer se dozvíte, který z příspěvků jsem odměnil zajímavou knihou Léky smutných od Pavla Gottharda (vydalo nakladatelství Host).

Leky

Reklama