Nejnovější průzkum značky Durex ukazuje, že 65 % lidí preferuje realitu před vábením fikce. I přesto však podle poslední studie britského institutu Natsal (Národní průzkum sexuálních postojů a životního stylu) z roku 2014 klesá frekvence milování. Lidé se sexu oddávají čím dál méně – průměrný počet pohlavních styků klesl z dřívějších pěti na tři měsíčně.

Mohly by v tomto alarmujícím trendu hrát roli knihy? Průzkum odhaluje, že ano. Lidé si prý v posteli dvakrát raději přečtou knihu, než aby se věnovali sexu.

Statistiky:

  • 63 % lidí řeklo, že čtení beletrie pro dospělé je věc, která je dostane do správné nálady pro sex, ale jen 40 % lidí, kteří mají nějakou sexuální fantazii, ji sdílí se svým protějškem 
  • 47 % lidí sdělilo, že by si přáli, aby jejich partner byl více otevřen jejich fantazii
  • chuť k rozšiřování sexuálních obzorů má 43 % respondentů - tvrdí o sobě, že jsou v posteli hraví
  • 28 % řeklo, že se cítí trapně, pokud mají se svým protějškem sdílet své sexuální představy či náměty na hry
  • 47 % respondentů si přeje, aby byl jejich partner více otevřený při sdílení jeho fantazií
  • hraní rolí (17 %), zkoušení sexuálních pomůcek (17 %) a používání lubrikačního gelu (10 %), to jsou obecně nejpopulárnější věci, se kterými lidé experimentují

\sdfasf

 

Realita versus fikce

Díky beletriím pro dospělé, která se nyní těší velké oblibě, zde panuje určitá představa, že jsme všichni byli přeměněni na jakési sexuální dobrodruhy. Nicméně, nejen že lidé mají méně sexu než kdy jindy, ale zdá se, že vážně postrádají i jakoukoli inspiraci k vyzkoušení něčeho nového. Více než třetina respondentů uvedla, že už je to déle než rok, co naposledy při sexuálních hrátkách experimentovala.

Video #50GAMESTOPLAY ukazuje, proč je realita lepší než fikce

Značka, která je předním světovým odborníkem na zdravý a spokojený sexuální život, proto nyní uvádí premiéru dráždivého videa a představí nového průvodce #50GamesToPlay. Cíl je jasný – inspirovat páry k tomu, aby na Valentýna zkusily něco nového.

Toto žhavé video mělo premiéru 4. února 2015 na oficiálním YouTube kanálu značky. Video mimo jiné ukazuje, jaké vzrušení mohou páry zažít, pokud si o skvělém sexu přestanou jen číst.

Reklama