6139ea482cc68image.pngFoto: Shutterstock

„Manžel odjel na víkend s kamarády na rozlučku se svobodou,„ začíná svůj příběh Veronika. „V jedné z jeho zpráv mne v průběhu dne požádal o lechtivější fotku. Zdráhala jsem se, ale večer, poté, co děti usnuly, jsem se převlékla do krajkového body a jednu fotku vyfotila a poslala mu ji. Chtěla jsem mu zkrátka udělat radost, jsme spolu patnáct let a přišlo mi hezké, že po mně stále touží. Černobílá fotka byla vlastně relativně cudná, krajka zahalovala tělo všude tam, kde měla. Reagoval na ni potěšeně a tím to pro mě skončilo,“ říká Veronika. 

On ale nebyl jediný, kdo si ji zálibně prohlížel. „V rozjařeném stavu měl potřebu se pochlubit i svým kamarádům a mně začaly chodit lichotivé zprávy ze všech stran. Došlo mi to velmi rychle.“

„Druhý den po příjezdu byl překvapený, že jsem naštvaná. Vůbec nechápal, proč bych měla být. Prý mi to moc slušelo a chtěl se pochlubit. Má mě těšit, že jsem se jim líbila. Já teď spíš prožívám stud a představa, že se s nimi setkám v tváři tvář, je mi už teď nepříjemná. Doma je tichá domácnost. Jsem přesvědčená, že fotku ukazovat neměl a porušil naše soukromí...," dodává smutně zklamaná žena.

Reklama