horoscope

Přichází léto s modrou oblohou, sluncem a taky žhavými možnostmi pro sex. Jak na tom budete během prázdnin a dovolené vy? Která období léta jsou vhodná k flirtu a jaká zase ke klidu? Budete se druhým zdát eroticky přitažliví, nebo máte ještě na čem pracovat? Samozřejmě, že hlavně můžete pracovat na prohloubení současného vztahu, ale taky objevovat nové polohy lásky...

Beran

Toto léto vaši erotickou vitalitu jenom podpoří. Do 23. července to sice bude jenom rozjezd, potom si ale určitě pořádně užijete. Po večerech se vydávejte na pláž a do letního kina, právě tam totiž dojde k erotickému pnutí a flirtu. Druhé pohlaví dostanou nejen vyrýsované svaly, ale hlavně vaše slova. Milování v misionářské poloze vás nejvíc uspokojí v srpnu. Potom ale potřebujete uspokojit i hlad.

Býk

Toto léto je ve znamení cest. Taky pro vás, kteří jste nejraději doma, protože máte větší šanci na lásku než jindy. Ať už se vydáte na pláž, nebo do hor, nejvíc si užijete s cizinci. Nebo se tam dostanete znovu do formy s partnerem, hlavně od 5. do 20. července a pak od 20. srpna až do konce léta. Budete tak vynalézaví, že si užijete už jen koketování. Jisté je to, že koncem léta budete spokojení.

Blíženci

Během letních dnů si užijete, hlavně když se vydáte do lázní. Na vaše tělo zapůsobí blahodárně pohodová atmosféra hlavně na přelomu července a srpna. Partneři si budou pochvalovat nejen váš smysl pro humor, ale taky šikovné ruce. Pokud jste volní, zapůsobíte s knížkou v ruce na pláži i během kontaktních sportů. Střídání poloh vám nevadí, navíc dokážete druhé i pořádně poučit.

Rak

Kurzy plavání, potápění, ale taky focení. To jsou ta pravá místa pro letní flirty, hlavně během července a koncem srpna. Váš smysl pro vodní živel je opravdu silný, působí ale taky sexy. Navíc v moři se otevřete. Navíc se dokážete sblížit u jídla a tance, kdy se chováte laškovně. Hodně z vás utuží i současné partnerské vztahy, něco milostného se ale taky může rozvinout s někým z přátelského okolí.

Lev

Toto léto dokážete být přitažliví, hlavně když jdete za svou kariérou. Proto hlavně od 21. července do 5. srpna a pak taky mezi 12. a 24. srpnem počítejte s tím, že vás čeká výrazný flirt s kolegou nebo kolegyní. Dokážete si vlastní přitažlivost, taky si ale konečně pořádně užijete milování ve všech formách. Budete navíc rádi chodit do veselé společnosti, plné dobré nálady, přátel a taky hudby.

Panna

Toto léto máte nejvíc šancí při sportování a v přírodě. I když mezi 6. a 18. červencem a v druhé polovině srpna budete jako instruktoři na táboře, nebo na dovolené u moře, může veselé dovádění přinést společnost do postele. Pokud nejste zadaní, budete překvapení, kolik se ve vás ukrývá erotické nápaditosti. A co všechno je možné pod peřinou dělat. Planety vám silné zážitky umožní, ostatní je na vás.

Váhy

Toto léto na vás výrazně zapůsobí. Toužíte po dotycích, ale i zvláštních, až magických zážitcích, hlavně od 17. do 25. července a od 14. srpna do konce měsíce. Vzrušuje vás, když se s milostným partnerem můžete skrývat před okolím. Přitom si užíváte něžného sexu, pokud si spíš netoužíte jen povídat. Jisté je, že v milostném vztahu dobře poradíte přátelům a oni vám pak za to budou opravdu vděční.

Štír

Toto léto se musíte spolehnout na svého partnera. Co chce a s čím bude spokojen, je na něm. Vy můžete být připraveni na erotické hrátky hlavně v první polovině července a pak koncem srpna, kdy budou vaše zážitky v posteli bohatší. Máte sice rádi netypické milování, tentokrát si ale během sexu nejlíp užijete klasiku, hlavně po vydatné večeři. Budete prostě konzervativní a docela se vám to zalíbí.

Střelec

Můžete se seznámit v netypické situaci. Hlavně mezi 22. červencem až 15. srpnem na vás výrazně působí uniformy, nejlépe ty v nemocnici, hotelu nebo letadle. Víc vás fascinují lidé, kteří si udržují vážnou tvář a přitom jsou celí žhaví. Je zase přitahuje vaše energie a živost, která se projeví při sexu v posteli. I když se budete stydět, novými oblečky můžete oživit taky vaše současné partnerství.

Kozoroh

Toto léto se můžete uvolnit. Budete se skvěle cítit v přírodě a během cyklovýletů. Zajímavý bude spíš srpen, kdy můžete mít i několik hodně hlubokých zážitků. Taky v plavkách vám to sluší víc, než si sami myslíte, nebojte se proto předvést. I když se na pláži necítíte být doma, užijete si o samotě nejen při měsíčku. Z toho však může být i skutečná láska a vztah, proto si partnera vybírejte dobře.

Vodnář

Během tohoto léta stojíte o seznamování. Až k sexu se však často ani dostat nechcete. Čekáte spíš na to, s čím přijde partner nebo přátelská osoba, se kterou se už dlouho přátelíte. V posteli máte tendenci se chovat líně, můžete ale využít období začátkem července a po 19. srpnu, kdy naopak sršíte originalitou. A chcete si vyplnit erotické sny, pokud všechen čas nepropovídáte u večeře nebo v kině.

Ryby

Pro erotické zážitky je důležité, abyste se vydali na cesty. Vzrušení vám přinese výlet s kamarády stejně jako dovolená strávená v kempu. Využijete už období do 25. července, kdy přitahujete hlavně mladší partnery. Nebojíte se vydat na koncert, nebo na sportovní zápas, kde se lidé uvolní. Taky se vám bude líbit striptýz a erotický tanec, co zapůsobí jako skvělá předehra. Milovat se chcete ve vodě.

Podrobnější informace týkající se vašeho horoskopu získáte v naší Věštírně Květy Fialové na www.vykladzive.cz.

Reklama