Beran

Máte problémy s tím, jestli vaše okolí nebo vyhlédnutá sexuální oběť ví, že ji chcete milostně zneužívat. Můžete mít problémy, které by pokazily i vaše dlouhodobé vztahy. Spoléhejte jen na přírodní afrodiziaka - zázvor nebo ananas. Ve čtvrtek večer můžete mít nečekaný uspokojivý zážitek, avšak zase ho příliš nepřeceňujte, protože násilnostmi nikoho druhého příliš nepotěšíte. Hledejte šanci v masážních praktikách stejně jako v erotických snech a představách.

 

Býk

Budete mít silnější milostnou aktivitu a také můžete nalézt nové partnery pro pořádné milování. Máte v sobě dostatek temperamentu, ale nepřehánějte to s dlouhými předehrami. Úplněk také zvyšuje citlivost celého vašeho těla. Důležité se je dobře stravovat, mořské plody vám dají hodně bytostné síly. Jestli máte důvěryhodné přátele, snažte se jim pomoci v jejich neuspokojivých vztazích a pomozte jim nalézt si nové perspektivy v erotickém životě.


Blíženci 

Začnete trochu víc odmítat mnoho erotiky a raději zůstanete v pořádném flirtování a koketování se spolupracovníky a klienty. Přesto si v pondělí můžete užívat nálady zajímavých exotických osob pro chápavé a přátelské milování. Pátek večer také může být poměrně dobrý, i když po milostné stránce výbušný, avšak tajemství a sugestivní psychické vlivy vás hodně baví. Neustávejte ve fyzické aktivitě, dokážete teď uspokojovat, především však pod tou domácí peřinou. Sobota vás zastihne v kvalitní náladě.

 

Rak

Už pondělí bude velice pozitivní den, kdy budete mít potřebu se hluboce a nápaditě milovat. Měli byste začít s koketováním někde v bazénu nebo také v sauně a pokračovat přes pořádnou masáž celého těla. Jestli pobýváte v lázních, procedury vás ohromně baví. Úplněk z vás může udělat sexuální štvance. Hodně eroticky na vás teď působí partnerovy nohy, věnujte se jim však přirozeně. Víkend byste měli strávit v erotickém klidu, jinak si koledujete, že se dostanete do nějakých sadomasochistických hrátek a souvislostí, co vás nebaví.

 

Lev 

Svoje milostně nejaktivnější období máte už několik dní za sebou, nyní se chováte poněkud rozumněji v zaměstnání i pod peřinou ve vlastní domácnosti. Nicméně si alespoň s mírným a galantním koketováním a flirtováním nedáte pokoje. Snažíte se působit vysokou upraveností, o víkendu už vám to ale bude jedno a zájmem bude silně fyzický sex, například ve formě sportu. Máte však vysokou výdrž a jste schopní rozdávat i romantické a srdečné chování, takže jako většinou zapůsobíte. Vyhýbejte se cizincům!

 

Panna

Máte tolik aktivních sil, že dokonce máte i sebedůvěru na to věnovat se tomu, co vás dokáže naplňovat. I když vaše fyzické síly nejsou vysoké, váš sklon k vášnivosti je podivný a choutky vám spíš nevyjdou ani v jediném menším ohledu. Až přijde úplněk, budete se snažit ukázat v tom, jak dokážete partnera uspokojit. Umíte kvalitně provádět masážní praktiky, nebojte se používat čerstvě natrhané bylinky. Víkend bude dost zvláštní, je důležité zamyslet se nad tím, co vlastně od sexu a erotiky vyžadujete a co všechno vám může partner do vaší ložnice přinést.

 

Váhy

Začátkem týdne se vylepší situace a vy se můžete věnovat takovému milování, které plně uspokojí vás i partnerovu duši. Menší chuť experimentovat je dobrá, především pro spojení lásky a zábavnosti. Nebojte se hlubokého milování i řečí o míře uspokojení, máte milostnou výdrž a schopnost vzrušit tak, že i někteří pánové nebudou potřebovat viagru. Víkend  může být divoký s milostnými hádkami, také vás však může vybudit k velkým fyzickým výkonům, že se bude partnerům vlastně tak trochu až tajit dech nad vaší rozhodností.

 

Štír

Umíte se teď chovat mnohem víc přátelsky a otázky lásky pro vás teď znamenají dlouhodobé blaho. Díky vlastním milostným schopnostem získáte dobré pracovní postavení, pokud jste kariéristi. Uspokojení bude silné i tak, máte tolik rafinované fantazie, že nikdo z vašeho pevného objetí nebude chtít odejít. Úplněk přináší hodně erotických choutek, které se můžou týkat přátel. Milujte se hlavně ve vodním prostředí, zkuste i saunu, hodně si užívejte ranní probuzení. V pátek večer se pokuste být co nejněžnější, bude vám to vráceno rychle.

 

Střelec

Vyhýbejte se používání technických pomůcek, založených na elektrické energii. Jestli jste dost nervózní, milování se raději nevěnujte. Dejte si pozor, když někoho vezmete autem na stop, možná po vás může požadovat sexuální služby a sami také nikoho na služební cestě svým chováním nevyzývejte! Čtvrtek vám přinese možnost užívat si někde na sportovním soustředění nebo hudební akci. Milování vám často stačí energické a rychlé, tak se mu asi nijak ubránit pro tuto chvíli nechcete.

 

Kozoroh

Sex pro vás teď může znamenat mnoho pozitivních vibrací, kterých si můžete užívat, pokud se nechováte povrchně, ale nasloucháte pokusu spojit fyzické i duševní zájmy. Vypadá to na milostné rozvíjení dlouhodobého vztahu, který jste po nějaké období podceňovali, ale pokuste se tomu vyhnout. Nechejte se ovlivnit exotikou, španělskými muškami a různými vůněmi, které patří někam do Orientu. Silně na vás zapůsobí striptýz. 


Vodnář

Vyhýbá se vám sexuální zručnost a milostné schopnosti, na které byste mohli být hrdí. Přesto je právě hned pondělí pro milování vhodným dnem. Snažte se udělat působivou atmosféru pološera a užijte romantiky. Úplněk může váš pouze domácí sex jen prohloubit, věnujte se jemným milostným aktivitám a nevyhýbejte se masážím. Pánové, dejte si pozor na chuť po nových ženách a pozor na kontrolu tchyněmi, co chtějí být u všeho.

 

Ryby

Pondělí vás jako den vhodný pro sexuální hrátky sice může potěšit, přesto se snažte být umírněnější v tom, jak vyhovujete partnerovi. Úplněk bude velmi silný a vy musíte pro svou drahou polovičku udělat všechno. Máte fyzickou výdrž, takže hlavní místo pro realizaci bude pro tento týden hlavně ložnice a sexuální styky, díky nimž se zbavíte frustrací. Přijměte tajemné pozvání na venkovskou chatu či do skladu.

 

Věříte horoskopům?
A těm erotickým?
Řídíte se podle nich?

Nebo jsou vám k smíchu? 

Reklama