Znáte to, po x letech manželství se do sexu vetře nuda a stereotyp, a i když se snažíte právě těmto nestvůrám čelit stůj co stůj, ne vždy se to daří.

I v mém manželství nastalo něco podobného. Z vášnivého, denního sexu se postupem času stávalo cosi obyčejného, normálního, bez akce, bez zuřivé vášně a bez zdrcujících orgasmů.

 

Zprvu jsem to nijak neřešila, ale když naše sexuální aktivita klesla téměř na nulu, rozsvítilo se mi v hlavě varovné světýlko a blikalo: TY CHCEŠ, ABY SI UŽÍVAL JINDE, ŽE JO?

 

Začala jsem fakt nad naším sexem dost přemýšlet, a když jsem si spočítala, že jsme se naposledy milovali asi před měsícem, uvědomila jsem si, že to rozhodně není pro naše manželství přínos. Ba naopak, může to být pořádný průser.

 

No jo, ale ono po patnácti letech vrátit do sexu hladovou vášeň není jen tak. Konečně, to asi ví každá „dlouhodobá manželka“.

 

Takže jsem dumala a bádala, jak nejen začít zase sexovat noc co noc (to není takový problém), ale hlavně, jak udělat opět ze sexu něco naprosto odrovnávajícího.

 

A co třeba pěkný erotický prádlo? – Nápad to nebyl špatný, kdyby mi bylo dvacet let... Nějak jsem si ale nebyla jistá, zda se svojí postavou po třech dětech nebudu v erotickém prádle vypadat směšně, namísto sexy.

 

Ale co, prostě to vyzkouším a uvidím, co to s tím mým chlapem udělá!

 

Vyrazila jsem do sex-shopu a koupila si prádlo černé kočky, zdravotní sestřičky a k tomu krajkový, bílý korzet s podvazky.

Prádlo to bylo opravdu úžasné a popravdě, moc jsem se těšila, až si ho vyzkouším.

 

Na večer jsem si vybrala černou kočku. Sametové, černé šaty s hlubokým výstřihem a s černými podvazky udělaly kupodivu s mojí postavou zázrak! Líbila jsem se sama sobě, a to bylo co říct!

 

Děti si odvezli rodiče na chatu, a já tak měla volný prostor k přípravě sexu nabitého večera. Než se manžel vrátil z práce, byla jsem jak z kvalitního pornofilmu. Spodní prádlo jsem nechala v šuplíku a pěkně naostro se uvelebila na gauči a vyčkávala muže...

 

První reakce Jiřího byla taková, že stál mezi dveřmi do pokoje a zíral na mě s otevřenou pusou. Nedostal ze sebe ani slovo... Jen stál a koukal na mě jako na boží, nebo pekelné zjevení.

 

Inspirována Základním instinktem jsem na chvíli roztáhla nohy a pak jakoby nic si hodila nohu přes nohu a napila se vína. „Dáš si víno, lásko?“

 

Neodpověděl. Stál naproti mně v obleku a zíral na to místo, které už bylo dávno schované.

Ten okamžik, ta chvíle ve mně začínala probouzet to, co jsem už dlouho necítila. Začínala jsem být mokrá - moje kundička mi jasně dávala najevo, že chce zase to, co znala kdysi.... Cítit ho v sobě, cítit pořádné přirážení, mít v sobě naprosto nadrženého a neovládajícího se chlapa.

 

Začala jsem hru s očima... Potutelně jsem se na Jiřího usmívala a pomaloučku opět roztahovala nohy. Znám svého muže a vím, že tohle bylo něco, co nečekal, a nejen podle obrovské boule v kalhotách jsem poznala, jak začíná být vzrušený.

 

Když jsem si naslinila prsty, roztáhla zeširoka nohy a začala si hrát s poštěváčkem, už to nevydržel. Kleknul si ke mně a jazykem se prodral hluboko do mé pochvy.

Ach, jak to bylo úžasné! Lízal mě, sál, kousal můj poštěváček tak jemně, že jsem myslela, že zešílím.

 

Dráždila jsem si bradavky a vzdychala rozkoší tak, že to museli slyšet snad i sousedé. Bylo mi to ale úplně jedno. Konečně jsem zase byla tak nažhavená! Tak sexuchtivá!

 

„Vraž mi ho tam, dělej!“ zašeptala jsem a lehla jsem si tak, aby se do mě Jiří dostal co možná nejhlouběji.

Podle toho, co jsem cítila, byl penis mého muže snad třikrát větší než při tom minulém sexu. Byla jsem ho úplně plná a nenasytně jsem na něj špulila zadeček... Ano, chovala jsem se jak hladové zvířátko.

 

Chrlila jsem ze sebe sprostá slova jak na běžícím pásu a myslím, že i to pomohlo mému muži k tomu, aby ztratil všechny zábrany.

„Ty mrňavá děvko!“ Chytil mě a prudce do mě vnikl zezadu. Když se blížil k orgasmu, začal rozkoší přímo řvát a to mě dorazilo. Klín mi doslova vybuchl pod mohutnou vlnou orgasmu a já v ten okamžik skutečně přestala vnímat cokoli jiného.

 

Bylo to něco, o čem jsem myslela, že už neprožiji, a věřte mi, bylo to fantastické. V této chvíli, kdy vám toto popisuji, mě jen vzpomínky tak nažhavily, že se už nemůžu dočkat, až Jiří přijde z práce! A dnes... dnes na něj bude čekat zdravotní sestřička a on bude mým pacientem.

 

Jsem zvědavá, co to s ním udělá tentokrát.

__________________________________________________________________________________

 

Poznámka redakce: Jděte do sexu s partnerem naplno i vy! Stačí kliknou ZDE a vybrat si něco opravdu žhavého!