Tak tu zase máme lechtivou středu, kdo by to byl řekl, že to tak uteče. Dnešní téma bude obzvláště výživné, milé dámy. Večer si budeme povídat o všemožných pomůckách, se kterými jste se kdy při sexu setkaly. Nebo o nich aspoň slyšely.

Pochopitelně jako první se nabízejí vibrátory. Určitě budete mít svůj vlastní názor. Někdo je nesnáší, jiný je miluje… Povězte mi, jak k nim přistupujete vy. Zpříma? Nebo na ně hledíte úkosem? A používáte ho (používáte-li jej) pouze sama, nebo naopak pouze s partnerem (je to v zásadě jeden penis navíc a dva je víc než jeden). Jaké vibrátory preferujete? Umělou hmotu, pryž, kov, sklo? Určitě budete mít i nějakou veselou historku. Sem s ní!

Pak mi můžete vyprávět třeba o venušiných kuličkách… Měl jsem jednu přítelkyni, ta s nimi čas od času přišla. Podotýkám, že je neměla v kabelce. To pak bylo vždy docela zajímavé setkání, zvlášť když povídala, co všechno ji napadalo v MHD.

Určitě ale dostanou prostor i dámy, které mají poněkud „náročnější“ koníčky. Co důtky? Biče? Provazy? Pouta? A co černá kůže, latex a pvc? Jak jste na tom s těmito věcmi? Máte touhu být svázána a vyplacena krásnou koženou devítiocasou kočkou? Nebo máte chuť být ta, která svírá rukojeť biče? A máte doma nějakou z těchto zajímavých pomůcek? Vždyť pouta už dnes snad patří do základního vybavení každé partnerské ložnice… A nebo se pletu? Vyveďte mne z omylu…

A byly jste se podívat, co všechno mají v sex-shopu? Kladky a popruhy, sem tam nafukovací ovce (o pannách ani nemluvím), balonky a hadičky, ale třeba i slušivé převleky… Láká vás něco? Už jste si něco domů s partnerem pořídili?

A nakonec mi taky napište o věcech, které primárně pomůckami být neměly… Jiná má milenka měla svoje oblíbené opěradlo u křesla. Jedinou pomůcku, díky které dokázala dosáhnout orgasmu (zato od dvanácti let). To je pak přítel na celý život. Nebo pračka? Zelenina? Ovoce? Klasická sprcha? Nebo lahve? Jen ne šišky! Ty pak nejdou vytáhnout… Zkrátka pište. Můžete i anonymně, určitě se spolu nějak domluvíme. Já jsem úplatný :o).

Jaké jsou vaše zkušenosti s pomůckami?
A jaké pomůcky máte doma?
Máte ráda vibrátory?
Jaké materiály upřednostňujete?
Co venušiny kuličky? A třeba biče?
Nebo máte ráda pouta a provazy?
Nebo něco zcela netradičního?
Nebo tradiční zeleninu a ovoce?
Napište mi na adresu
redakce@zena-in.cz
Otisknu všechno, co mi pošlete, i fotky!

Reklama