Erotické pomůcky už dávno nejsou jen vibrátory či venušiny kuličky. Tak jako ve všem, i v erotickém průmyslu jde pokrok neustále dopředu a na trhu se každý rok objevuje řada nových inovativních pomůcek. Co nám přinese rok 2016?

Za co vyměnit nudné a ohrané pomůcky?

Hitem posledních měsíců se ve světě stala pomůcka simulující orální sex. Novinkou je i elegantní pás Lovearc, který vypadá jako umělecké dílo, ale lze na něj umístit pomocí přísavek řadu erotických pomůcek a pohybem pásu určovat rychlost pohybu.

lovearc twitter

Foto: Lovearc Twitter

Méně nápadný způsob, jak potěšit tělo i oko, nabízí vibrující spodní prádlo s různými funkcemi.

Opravdovým hitem letošního roku je takzvaný Womanizer. Jedná se o velmi nenápadný, lehký a tichý masážní přístroj, který bezkontaktně stimuluje klitoris pomocí tlakových vln.

womanizer

hit womanizer

Druhou novinkou na českém trhu je pak vodní vibrátor H2O Drop, který lze využívat kromě postele i ve sprše. Je totiž doplněn o vodní trysku dráždící klitoris.

Napájení pomocí baterií je již minulostí

Kromě nových materiálů a technologií řada zákazníků uvítá změny v napájení různých pomůcek. „Doposud byla většina pomůcek, které vibrovaly, na baterky. Nyní výrobci přišli s vibrátory či vibračními kroužky, které lze nabít přes počítač,“ uzavírá Adam Durčák z českého sexshopu Růžový slon s tím, že příkladem je vibrátor Crave Duet, který vypadá jako USB flash disk, takže nikdo nepozná, co máte do počítače zapojené.

crave

Foto: LoveCrave

Reklama