Láska. Co všechno je v tomto jednom jediném slově obsaženo. Souznění, zamilovanost, oddanost, pochopení, porozumění, touha….

Když se zamilujeme, jako by náš mozek přeřadil na jiný rychlostní stupeň a všechno je najednou úplně jiné. Čas běží pomaleji – to v případě, že do schůzky s naším vyvoleným chybí více než půl hodiny … či rychleji – to zase ve chvíli, kdy schůzka právě probíhá a my víme, že už brzy skončí. Nejíme, nespíme a nedokážeme se soustředit na nic smysluplného. Naše nitro je zcela zaměstnáno myšlenkami na NĚJ.

Jak je skvělý, pozorný, úžasný, romantický, něžný, mužný, chápavý, vtipný, inteligentní, silný, charismatický, chytrý... Zkrátka On je pro nás tím zaručeně nejúžasnějším, nejskvělejším a jedinečným mužem, kterému se nevyrovná ani Antonio Banderas.

Po počátečních oťukávacích manévrech a nesmělých letmých polibcích zákonitě obohatí náš vztah činnost zvaná petting. Pamatujete? Blesk, který projede naším tělem ve chvíli, kdy se nás náš vyvolený dotkne, pohladí po ruce, po tváři… Pak, když sjede na ňadra a dál a dál a níž a níž... Tajeme jako loňský sníh a naše tělo ovládne TOUHA - naprosto smyslná a živočišná touha po tělesném spojení. Ve zralejším věku se nám, pravda, již kolena nepodlamují tak mohutně, ale přiznejme si otevřeně, že ty počáteční dotyky a polibky, dosud zastřené závojem tajemství, nás ovládají bez ohledu na věk, sociální postavení a počet předchozích sexuálních zkušeností.

V tuto chvíli je ale nutné podotknout, že skutečně zodpovědná žena NIKDY nepodléhá svému tělu bez rozmyslu, neplánovaně a zbrkle.

Touha netouha, pocity šílenství, které se nás zmocňují ve chvíli vrcholného vzrušení z pouhé přítomnosti našeho milého, je potřeba dokonale ovládat.

Skutečně, milé dámy. Není nic zavrženíhodnějšího než sex bez náležité přípravy. Zapomeňte na to, že se začnete milovat zcela spontánně! Neumyté vy ani on, a bez toho, aniž byste si předem předložili potvrzení o dobrém zdravotním stavu! To by bylo skutečně nechutné a velmi, velmi nezodpovědné.

Opravdovou kvalitu svého partnera poznáte podle toho, že je na vaše první milování skutečně připraven.

K tomu nestačí pouhá a slepá zamilovanost, vystupňovaná až do chvíle, kdy se nám zatemní mozek, a my TO prostě chceme. Zodpovědnému a vskutku dokonalému milování musí bez pardonu předcházet předehra, která zahrnuje vzájemné předložení důkazů o naší zdravotní bezúhonnosti:

“Miláčku, ano, chci tě, Toužím po tobě, miluju tvé doteky a nepřeju si nic jiného, než být celá tvoje.”  Celou svou duší i srdcem vnímáte jeho ruce na svém těle... Jeho zrychlený dech a hladové oči, které mluví jasně.

“Taky tě chci, strašně moc. Miluju tě. Už to nevydržím, jsi krásná, nádherná, tak rád se tě dotýkám.” Drtí vás ve své náruči, polibky zasypává krk, hruď, ramena... Cítite, jak vaše svaly ochabují, a cele se mu oddáváte....

Pokud jste tak již neučinili dříve, je toto ten nejzazší okamžik, kdy se ještě můžete zachovat zodpovědně - tzn. oboustranně si předložit zdravotní potvrzení.

“Máš?” Vzdychnete a zaboříte svůj pohled do jeho očí.

“Mám.” Pomalu otevírá kufřík, vytahuje pouzdro na doklady... “Podívej.”

Roztřesenýma rukama berete do ruky kus papíru a čtete: HIV negativní.

“Ach. Jsi úžasný, věděla jsem to. Miluju tě.” Pak se náhle zachvějete a vaše vzrušení postoupí o pořádný kus nahoru: “Bože. To datum! Je to vystavené před týdnem. Věděla jsem, že se na tebe mohu spolehnout.”

Oba dva zrychleně dýcháte... Touha vás spaluje a víte, že to již dlouho nevydržíte. Jste ale zodpovědní a víte, co se sluší a patří.

“Taky ti to ukážu. Miláčku.” Svůdně vyndáte své lékařské dobrozdání.

Bere ho, ruce se mu chvějí… ”Ano, ano, je to dokonalé. Ach bože. Ty jsi opravdu moje láska. Jsme naladěni na stejnou vlnu. I tvé datum není starší než týden. Lásko moje, tak dlouho jsem tě hledal, toužil po tobě…”

Vděčně se na něj podíváte a je vám jasné, že tento muž a žádný jiný je skutečným rytířem vašeho srdce. V podbřišku už cítíte bušení, které zesiluje, a nechcete nic jiného, než mu zcela patřit.

“Ukážu ti ještě něco.” Pomalu vyndavá své dokladové pouzdro a podává vám další útržek papíru. Napětím ani nedýcháte. Co to je? Je tak dokonalý! Přejedete pohledem jeho mužné tělo a strašně toužíte se k němu přitisknout, obejmout ho a nechat ho, aby si s vámi dělal, co chce. Ovládnete se... Hruď se vám zvedá nahoru a dolů, když opatrně rozbalujete a čtete jeho potvrzení o pravidelných návštěvách zubního lékaře.

Už to nemůžete vydržet. Jste na pokraji. Ano, chci to teď hned – říkáte si. Je úžasný, je zdravý, je zodpovědný… Důkazy, které vám předložil, vystupňovaly jeho dokonalost do nebetyčných výšin. Víte, že triumfoval. Ale i vy pro něj chcete být ta nejúžasnější. V návalu bezmezného vzrušení si vzpomenete na zprávu o mamografickém vyšetření.

“Lásko, jak tě miluju,” říká dojatě a vděčně vám hledí do očí, když vám vrací zprávu o stavu vašich ňader.

Vrhnete se mu do náruče… Chcete ho políbit, zakláníte hlavu a tisknete se k němu celým tělem. Pevně vás drží, hladí po zádech, jeho dech připomíná funění parní lokomotivy. I on je již na krajíčku, i on chce již jen to jediné. Sevřít vás ve své náruči, strhat z vás šaty a pak se laskat s vaším tělem. Odtajnit i ta nejskrytější místa…

“Ještě ne, miláčku, ještě ne…,” v přerývaném dýchání pronesete tato slova oba dva naráz.

“Já vím … ještě se musíme umýt.” Políbíte ho na tvář a na ústa a odcházíte do koupelny. Svléknete se a pustíte sprchu. Pořádně si namydlíte celé tělo, důraz kladete především na intimní partie. Ach, jak to bude krásné…

Pak jde do koupelny on. Vy na něj čekáte v čistě povlečené posteli, kterou jste připravila během dne. Představujete si, jak se umývá, jak přijde – voňavý a čistý… Pak se dveře koupelny konečně otevřou. Vaše láska se k vám přitiskne celým svým studeným tělem a na malý, prchavý okamžik zchladí vaše vystupňované vzrušení na bod mrazu.

Pak si ale opět vzpomenete na všechna ta lékařská potvrzení, uvědomíte si, jak je dokonalý, cítíte z jeho těla vůni mýdla a z dechu pastu na zuby ... a opět se dostáváte do varu.

Líbá vás na ústa, jazykem doráží na váš… Sjíždí na krk, na hruď, rukou zajede dolů, až tam…radostně a vřele se mu oddáváte. Víte, že jste se pořádně umyla, a ztrácíte všechny zábrany.

Vzájemně se laskáte, líbáte, hladíte, dlouho, strašně dlouho... Krásně si to užíváte cítíte, jak jste ho plná, je ve vás a vaše rozkoš je těsně před výbuchem.

“Bereš antikoncepci, miláčku?" Je zpocený a udýchaný, přesto ani v této rozhodující chvíli nezapomíná na zodpovědné chování.

“Ne, musíš si dát pozor, drahý.” Už už se blížíte k orgasmu, když z vás vystoupí a odběhne do pokoje pro prezervativ, který zapomněl v kufříku.

Společnými silami ho nasadíte a pak … ano, je to tady. Exploze, výkřiky, orgastická křeč.

“Bylo to nádherné, miláčku,” zašeptáte si vzájemně do oušek a pak se opět jeden po druhém dojdete vysprchovat. Poté se k sobě přitulíte a slastně, v objetí usínáte.

Láska. Jak opojně to slovo zní. Milování zní snad ještě opojněji. Ale vězte, že pouze po dodržení všech hygienických a bezpečnostních pravidel si je můžete užít opravdu krásně a bez obav.

Dvojice, kterou jsme vám ve výše uvedeném příběhu popsali, ale na jednu důležitou věc skoro zapomněla. A to je otázka pro vás, milé čtenářky. Určete správně, co konkrétně tato dvojice téměř zanedbala. :o))

(Poznámka autorky:  všechny dialogy jsou pouze ilustrační a skutečně nemusí odpovídat milostným rozhovorům, jak je zná každá z vás ze svého intimního života.)

Na Vaše příspěvky se těší zodpovědná a vášnivá :o))

                                                                                  

Reklama