Vyprávějí vám kamarádky, jak si báječně užily sexu? Jaké neuvěřitelné chvilky zažily během jedné noci?

Tak za A: nevěřte všemu, co slyšíte.

A za B: vyhnout se nudě a stereotypu v ložnici není zase tak těžké, jak se zdá být.

Pravdou je, že stát se mistrem v sexu není stejné, jako se nabiflovat k maturitě. Žádný přesný návod Jak se stát hvězdou v posteli nenajdete. Jenže sex není přeci o tom, být ten nejlepší, být dokonalý, být naprosto geniální.

Důležité je, aby sex nezevšednil ani po X letech manželství. A to se zvládnout dá. Chce to jen fantazii, tu správnou atmosféru a chuť pustit se do neprobádaných vod.

Odhoďte obavy, nejistotu, stud a strach a máte zpola vyhráno.

 

Přinášíme vám několik nápadů, jak opět vyvolat ono pomyslné jiskření, a to nejen v ložnici:

 

Erotické hry jsou prvním krokem k zahnání stereotypu v sexu, nebojte se jich a vyzkoušejte, co se právě vám a vašemu partnerovi bude zamlouvat, co vás dostane do té pravé nažhavené nálady:

 

Zkoumání erotogenních zón

Uvolněte se a zavřete oči. Partner má vše dovoleno, mimo přímého sexu. Nechte ho, aby dotykem prstů nebo jazyka prozkoumával vaše tělo. Říkejte mu, co se vám líbí, na jaké části těla je jeho dotyk obzvlášť příjemný.

Zapojte fantazii a k prozkoumávání těla použijte i různé pomůcky: pírko, kostku ledu, nebo si nechte od partnera na celé tělo nanést šlehačku, kterou bude posléze pomaloučku slízávat

(v horkém letním dni, nebo noci je ještě lepší zmrzlina).

 

Erotické přání

Každý z partnerů si vymyslí několik erotických přání (např. způsob dráždění, prostředí pro mazlení, polohu při souloži). Každé přání napíše na lísteček a lístky vsune do vlastního sáčku. V dohodnutou dobu před milováním si partneři vylosují lísteček ze sáčku toho druhého a snaží se o maximální splnění přání.

 

Erotický sen

Jeden z partnerů si lehne do postele a předstírá spánek. Myslí na erotické zážitky, představuje si věci, které ho vzrušují, které se mu líbí. Je na druhém partnerovi, aby se postaral o naplnění těchto představ. Má vše dovoleno a „spící“ partner nesmí do této hry nijak zasahovat. Ani slovy, ani pohybem. Musí se snažit reagovat co možná nejméně, a to i v případě pohlavní žádosti.

 

Autoerotika

Příjemným oživením vašeho sexuálního vztahu je i vzájemné pozorování při autoerotice.

Asistence při masturbaci většinou vzrušuje oba partnery, a to velmi silně. Můžete masturbovat každý sám a pozorovat se, nebo si při masturbaci vzájemně pomáhat.

V případě této hry je pochopitelně důležité na partnera vidět čili je potřeba minimálně světlo z několika svíček.

Pro zpestření můžete zkusit vzájemnou masturbaci před zrcadlem.

 

Erotické příběhy

Zavrtejte se s partnerem do peřin a zkuste se vžít do role vypravěče. Vymyslete si erotický příběh (jak moc, či málo erotický je na vás) a vyprávějte jej partnerovi. Čím více zajdete do detailů, tím bude váš příběh zajímavější.

Druhá možnost je předčítání z erotických časopisů, nebo vzájemné prohlížení erotických obrázků či fotografií.

 

Do vany spolu

Pokud máte vanu dostatečně velkou na to, abyste se tam vešli s partnerem, vyzkoušejte to. Vzájemné mytí těla bude příjemné vám oběma, zrovna tak jako hrátky se sprchou.

Nejen pro ženu je sprcha výbornou erotickou pomůckou, ale silně vzrušuje i muže. Až se bude váš partner koupat, začněte ho dráždit proudem vody na těch nejcitlivějších místech.

 

Pravdou je, že co v oblasti sexu nadchne jednoho, může znamenat pro druhého nudu a pro třetího být doslova odpuzující. Mluvte proto se svým partnerem o tom, co se vám a jemu líbí, co vás vzrušuje a co ne. Hrajte si, prozkoumávejte svá těla, zkoušejte stále nové věci.

 

A na závěr jeden varovný příběh ze života, se kterým se mi svěřila slečna Pavla:

 

„S Milanem jsme chodili dva roky. Měla jsem ho ráda a ráda jsem s ním trávila chvíle volna. Vše s ním bylo pěkné, až na sex. Sex s ním, to bylo utrpení, nuda a já pokaždé jen myslela na to, aby už byl konec. Když jsme se mazlili, mačkal mi pokaždé ňadra tak, že to nebylo jen nepříjemné, ale doslova to bolelo – nikdy jsem mu to neřekla, asi si myslel, že se mi to líbí. Nelíbilo. Pokaždé mě úplně přešla nálada na sex.

Jednou odpoledne jsme se opět milovali. Trvalo to dlouho, opravdu neskutečně dlouho a já, aniž bych si to uvědomila, si začala hrát s plyšákem, který mi visel nad postelí. Houpala jsem si s ním, otáčela ho, cvrnkala do něj a myšlenky mi lítaly všude možně. Zpět do reality mě dostala až Milanova věta: „Co to děláš?!“

A nebyl konec jenom sexu, ale i vztahu… A popravdě řečeno, byla jsem ráda, že už nebudu muset snášet to hrozné drcení ňader a nekonečně dlouhý sex, který mě ani jednou neuspokojil...“

 

 

 

 

Způsoby erotických her čerpány z knihy Umění lásky, PhDr. Václav Budinský