Nedávno jsme na Ženě-in uveřejnili článek Top 10 erotických hraček. V diskuzi jste se dožadovali konkrétních tipů, a dokonce posílali ty své. Většinu z vás zaujala erotická pomůcka ve tvaru podkovy. Obrázek si můžete prohlédnout ZDE.

Řekli jsme si, že by nebylo na škodu sehnat pro vás uživatelskou recenzi. Tak tady je. Pisatelka si vzhledem k intimnímu obsahu textu přeje zůstat v anonymitě, my toto přání respektujeme.

 

wibe

Už dlouho jsme si s partnerem chtěli pořídit nějakou novou hračku. A dlouho jsme si taky nemohli vybrat. Zdálo se nám, že všude je totéž. Vibrátory, pouta, umělé vaginy… Jenže my sháněli něco, z čeho bychom měli prožitek oba. Něco nového, neobyčejného a neobyčejně příjemného.

Nedávno jsem na Ženě-in narazila na článek o erotických pomůckách a nemohla jsem si nevšimnout tipů jedné z diskutujících čtenářek – vibrující hračky ve tvaru podkovy. Navrhla jsme příteli koupi téhle hračky a ještě téhož večera jsme ji objednali.

Na netu jsem si prozatím mohla přečíst, že „podkova“ (prodává se pod názvem we-vibe), je pružná a díky tomu sedne ženám všech velikostí a tvarů. Menší část podkovy se zavádí do lůna, kde stimuluje bod G, větší část přilne k tělu zvenčí a stimuluje klitoris. Obě vnitřní stěny pomůcky jsou vylepšeny drážkami, které mají násobit stimulaci. Po zapnutí vibruje a na výběr máte ze dvou rychlostí. Podle výrobců dokáže vibrovat až hodinu v kuse. Upřímně si ale myslím, že tak dlouho s touhle pomůckou dokáže souložit málokdo.

Před několika dny nám dorazila zásilka. Na poštu jsme jeli společně a snažili jsme se hloupě se nehihňat. Jestli čekáte, že vám napíšu, že jsme na to hned doma hupsli a všechno bylo nádherné, zklamu vás.

Jsme oba ve stresu kvůli práci a penězům a sexuální život i díky tomu klesnul na bod mrazu. Zastávám názor, že milování se nemá plánovat, má přijít tak nějak spontánně. Připravili jsme tedy až o několik dnů později dobrou večeři a otevřeli láhev sektu, který má na nás oba afrodiziakální účinky. K tomu jsme si pustili film 9 a ½ týdne.

A protože trpělivost růže přináší, i my jsme se dočkali. Bohužel budu muset zopakovat to, co už bylo řečeno, nic nového mě totiž nenapadá. Měla jsem sice strach, že to při použití ve dvou bude jednoho z nás (nebo oba) tlačit, nebo že to bude nepříjemné. Ale obavy byly zbytečné. Ta podkova skutečně sedne, jako by byla šitá na míru zrovna mně. Také nás pozlobilo zapínání – vypínání. Ale ono je to člověku v tu chvíli tak nějak jedno.

Všechno bylo takové intenzivnější, opravdovější, vášnivější. A vyvrcholení bouřlivější. A dokonce začínám věřit tomu, že mnohonásobný orgasmus není jen mýtus.

Tahle pomůcka svůj účel – tedy zpestření sexuálního života partnerů, zvládá na výbornou. Přesto bych byla ráda, abychom tuhle kouzlenou podkovu používali jen mimořádně. Nechci totiž, aby nás brzy omrzela.

Jaký je váš postoj k erotickým hračkám? Máte je, nebo jste v sexu spíš konzervativní?

Reklama