Jste ženou-in, ženou, která si v zaměstnání ráno, v době oběda  nebo v pozdějším odpoledni čte tyto řádky na internetu.

Možná je už ale podvečer, a vy procházíte texty o chvilce volna. Dosedáte na židli a pokračujete na stránkách, které ačkoliv mají neutrální název, v jejich obsahu nacházíte vzrušení z erotických příběhů. Jste ženou, která byla vyvolena pro tento příběh, a také si jej prožijete. Není soudce, který by vynesl rozsudek nad vaší hříšnou duší, která právě teď přebírá vládu nad rozumem.

Tolik toužíte, aby byla doceněna péče, se kterou jste ráno omyla, osprchovala a ovoněla tělo a oblékla prádlo. Přejete si, abyste nyní byla kousek po kousku svléknuta a do posledního kousku těla odměněna. Nedočkavě protáčíte kotníky a svíráte zadeček. Přichází muž. Muž, který je očekáván a nebude odmítnut. Dává vám něžně prst na rty. Pokládá vaše dlaně ke klávesnici a zakazuje stáhnout ruce zpět. Textové řádky na monitoru mají být jediným prostředkem ke komunikaci. Cítíte dotek úst na krku a další na rozhraní vlasů a počátků ušního boltce. Bere do rukou počítačovou myšku a pod rukou začíná klikatou jízdou pod ňadry.

Levý prs objíždí zvenčí a vrchem vystoupá na něj. Několikrát jej opisuje do kroužku a poté po dráze osmičky dostoupí přes osu těla i na protilehlý vrcholek. Halenka se začíná sunout, terčíky tvarují podprsenku a brzy budou znatelné i přes svrchní látku. Myška teď krouží na bříšku a přes úzkou sukni se snaží dosáhnout jižního mysu. Úmyslně přibližujete kolena, látka sukně povoluje a on pokračuje o kousek níž. Dost už ale máte zprostředkovaného dráždění a cítíte potřebu jeho dlaně. Pokus o osvobození rukou končí zamítnutím. Třesoucí ruce vypisují na obrazovce prosbu o osobní dotek. Je vám vyhověno. Jeho ukazováček hrne dolní ret a mizí v ústech. Vzápětí už pokračuje po ohryzku dolů a pod výstřihem neomylně míří k k okraji košíčku.

Vaše rty se potkávají zprvu potkávají jen zlehka, ale pod náporem touhy nezůstane jen u letmého dotyku. Cítíte, jak semkl prsty a bezostyšně stáhnul levou část podprsenky pod ňadro. Klín počíná pulzovat chtíčem. Ruce, potřebujete své ruce. Chcete vrátit ten budící dotek. Ne, ještě ne. Pohled Vás ujistí, že jej to ovšem nenechává klidným. Bože, ten blázen zalézá z druhé strany pod stůl! Zouvá botu na pravé noze, palci přejíždí po chodidle, líbá kotník a chystá se výš.

Nevydržíte svů pasivní postoj, a i když byste sama od sebe za jiných okolností neočekávala takové chování, zvedáte zadeček a uvolníte rukama sukni ke kolenům. Trest přichází v podobě kousnutí do paty. Nic víc, nic míň. To za to stálo. Odpomáhá vám zbavit se sukně úplně. V očekávání sedíte na okraji židle, kalhotky vylučují možnost nezájmu. Jeho tvář se blíží k tomu nejcennějšímu...

...a to je konec této fantazie, která vás přivedla do stavu, který...
...je třeba dopsat něčím skutečným. A až tak učiníte, neb jiného východiska není, přispějte a navažte na tyto řádky i slovem.

Reklama