Sexy womanPředstavte si, že jste chlap. Žijete sám. Nemáte s kým... nemáte se večer ke komu přitulit.

I využijete jedné vlahé noci služeb placené erotické linky a živého rozhovoru. Napadne vás, kdo vlastně sedí na druhé straně?

Jasně, že tam bude sedět ta, která si přejete, aby tam byla.

Můžete se verbálně pomilovat třeba s Agelinou Jolie nebo královnou Kleopatrou. Pro profesionální „dispečerku“ tohoto druhu není pražádný problém vystřihnout vám naprosto kohokoli, kdo vás bude vzrušovat, protože o to přece jde.

A za to také zaplatíte při prvním vyúčtování telefonních služeb nemalé peníze.

Ale stejně, nezajímalo by vás, jak vlastně vypadá a kým je ve skutečnosti?

Mě to zajímalo.

Už jsem byla i loutka

Musím uznat, že už jsem se při zpracovávání rozhovoru dlouho tak nenasmála jako s paní Vlastou. Matka dvou holčiček ve věku pět a sedm let, šťastně vdaná, pětatřicetiletá veselá plnoštíhlá zrzka.

Žije na pražských Vinohradech a tuhle profesi dělá už dobrých pět let.

„Byla jsem vskutku už leccos. Pánové mají nevěřitelnou sexuální fantazii. Byla jsem už pošťačka i dřevěná loutka,“ říká.

Vlasto, jak vás vlastně napadlo začít dělat tohle?
Tak jak to bývá, přivedla mě k tomu kamarádka, když mě seznámila s paní, která to už dělala. Napřed jsem si neuměla představit, že bych někomu po telefonu vykládala, že mám míry 90-60-90, když mám nadváhu jako blázen, že mám na sobě krajkové červené prádlo a právě ležím s rukou v klíně, když ve skutečnosti sedím v teplákách nenamalovaná a pojídám bagetu (smích), ale člověk si zvykne.

Čím jste byla pře tím?
Jsem účetní. Jako vedlejšák se účtařinou živím stále. Dělám daňová přiznání a podobně. Samozřejmě mám na obojí živnosťák a všechno v pořádku. Byla jsem dlouho na mateřské a tohle je prima práce pro doma. Fakt je, že mě to zprvu stálo hodně lítání.

A vyplatilo se? Myslím finančně?
Vyplácí se. Nemohu si stěžovat. Jak na erotické telefonáty, tak i na účtařinu mám stálé klienty.

Kolik pánů tak denně volá?
Oni volají zpravidla večer a v noci, ale i přes den se nějaký adept někdy najde.

A co když zrovna nemáte čas, jste vdaná, musíte také vařit, věnovat se manželovi a podobně?
To je jednoduché. Mám v záznamníku hlášku: „Odpusťte, ale právě teď se vám nemohu věnovat. Zavolejte mi laskavě později, budu se těšit. Děkuji“. A je to.

Vlasto, co vám na to říká manžel? Jak se tvářil, když s tím na něho přišla poprvé?
Byl rozpačitý a nemohu říci, že by byl nadšený. Vlastně není nadšený ani teď, ale řekněme, že si vcelku zvykl. Jediné, co si striktně hlídám, je, aby nebyl u toho, když hovořím s klientem. Jednou ale... neměla bych to říkat... jednou po mně večer chtěl, abych mu říkala, co říkám do telefonu. Vzrušilo ho to, ale zastavil mě, že „to už raději stačí“.

Vy vlastně můžete mluvit s klientem a dělat u toho naprosto cokoli, je to tak?
V zásadě ano. Dost často například během rozhovoru třeba vařím nebo ležím a dívám se na televizi. Také se klidně najím nebo usednu k telefonu s houbou v ruce, protože zazvonil ve chvíli, kdy jsem myla vanu.

V ten moment se, s hadrem na hlavě, ucumplošená a upocená, stanu královnou Kleopatrou a prožívám erotickou chvilku s Caesarem.

Před tím jsem nechala své tělo omýt kozím mlékem s bylinami a pět služebných mi namazalo celé tělo vonnými oleji. Vycházím nahá z lázně, a pak se přivinu na mužnou hruď svého milovaného Římana a nechám jeho pěstěné ruce a dlouhé prsty... a tak dále.

Jo, je to legrace. Kdyby mě viděl, asi by měl po erekci. (smích)

…to je fakt bomba. Máte fantazii...
Zdaleka ne takovou jako někteří pánové.

Čím vším jste Vlasto už byla?
Vedle oné Kleopatry a musím říci, že pan Caesar volá často, jsem například jednomu pánovi hrála dřevěnou loutku. On vodil moje tělo pomocí šňůrek. Měla jsem trpět, když mě posazoval na různé předměty a hlavní chod byl, když mě „dovodil“ ke králi. Nechtěla jsem, ale nemohla jsem jinak, neb jsem byla na šňůrkách, a tak jsem nebyla svobodná. „Och, zase musím vydržet to zraňující spojení. Jak je škaredý... och, už jsem blíž, už cítím jeho dech,“ fakt žůžo.

Byla jsem samozřejmě bezpočtem manželek, sousedek, poštovních doručovatelek, masérek a zubařkou, kterou svedl pacient. Mým odhadem bylo panu pacientovi tak osmdesát. Ale fantazii měl jako spisovatel.

Je něco, co jim nezahrajete?
Ano, nikdy nejdu do dítěte. To se prostě omluvím a vysvětlím, že na tomto čísle tuto službu nedostane. Tam jsem tvrdá. Udělám mu třeba kus oživlé tlačenky, ale dítě ne!

A jsou takoví?
Ano, jsou. Bohužel. Jednoho jsem i nahlásila. Pevně věřím, že nevolal z kradeného mobilu.

Nemusíte mi to říkat, ale když spočtete příjmy z finančních služeb a služeb erotických, je to řekněme motivující?
Ano, je to motivující. S platem manžela a tím, čím přispívám k rodinnému rozpočtu já, je to ke slušnému žití.

Co byste vzkázala ženám, které tento v zásadě „neposkvrněný sex“ zaujal jako možnost zkvalitnění finanční situace?
Předně doporučuji dělat to legálně. Tedy na živnost „poskytování služeb“. Navíc, není to o tom, že si zaregistrují placené číslo a začnou vydělávat. Klienty si musí přitáhnout. Oni se zpravidla pak vrací. Trvá to dlouho. Kolem jednoho roku. Je třeba mít v záloze práci „normální“. Jsou i „hluché“ dny i týdny. Konkurence je obrovská. Chce to fantazii a zahodit stud. Oni to slyší, když nejste spontánní, a už nepřijdou.

Jak začínáte rozhovor?
„Tady Sofie – jsem tu jen pro tebe a mám na to stejnou chuť jako ty. Řekni si a stanu se, čím chceš.“

Moc děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí.


Zaujala vás práce na erotické lince? Mě ano, jen se obávám, že bych, jak se znám, neudržela příběh a v mnoha případech se zalkla smíchy.

A co teprve Mrázek z ústředny!!

Reklama